fbpx
життєві історії
– Ну що дивишся! – замість привітання сказала свекруха, – думаєш, поскаржилася моєму синові і все, проблеми закінчилися?

За вихідними завжди слідують будні. І не завжди найвдаліші. Мабуть за вихідні і свекруха теж добре відпочила і взялася за мене з новою силою. Джерело

У понеділок ми з Олексою прийшли з поліклініки, і не встигли роздягнутися, як в дверях закрутився ключ. Ключі є у чоловіка і свекрухи. Я пішла до дверей, намагаючись вгадати, хто з них вирішив нас відвідати.

Візит Сергія був би краще, але мені не пощастило. У квартиру ввалилася Анна Вікторівна власною персоною, з великою сумкою.

Я дуже здивувалася цьому, тому що Сергій при нашому з ним останній розмові, запевнив мене, що поговорить з матір’ю. І що до нас ніхто більше не буде приходити.

«Ну що втупилася !. – замість привітання сказала свекруха, – думаєш, поскаржилася моєму синові і все, проблеми закінчилися? Він розмазня, його будь-яка баба може без штанів залишити. А я не дозволю, щоб у моїй квартирі жили сторонні люди »

Мої слова, що тут живуть не сторонні люди, а її рідний онук, не подіяли на неї ніякої дії. «Внук мій. А ти мені чужа. І завжди була чужа ».

Читайте також: Пляцок “Ананасове чудо”. Неймовірно смачний, як ще кажуть – пишний, а разом із тим досить простий у приготуванні. Смакуйте!

Я зважилася задати питання, яке мене давно мучив – як давно вона знає про коханку чоловіка? Відповідь мене здивував, але й обрадував одночасно.

«Про Жанну я дізналася випадково десь місяць тому. Вона видна, але довго з нею мій Сергій не буде. Господиня вона ніяка. У будинку бруд, їжа замовна. Сергій не звик до цього.

Тільки й думає про вбрання і брязкальця. Так що скоро він повернеться до мене і буде тільки мій. А потім ще й онука заберемо собі. Тому що ти не працюєш і жити тобі ніде ».

Мені довелося її засмутити, що скоро Альоша піде в садок і я вийду на роботу. І що мені є, де жити. У квартирі батьків моя кімната мене чекає. Але поки синові не виповнитися 18 років, я буду жити тут, бо садок дають за місцем прописки дитини.

І що я її не боюся і її загроз теж. На звістку про садок вона ніяк не відреагувала, але на останніх словах як-то недобре усміхнулася. Потім залишила свою сумку на балконі у великій кімнаті і пішла, кинув на прощання тільки одне слово: «Не прощаюся!».

І знову ця нехороша посмішка. Щось вона задумала.

Знати б що …

facebook