fbpx

Ну що це за родина у нас така, якщо моїй мамі не можна у нас переночувати? Якби приїздила свекруха – я б тільки “за” була! Кажу про це Жені, але він все одно проти і не дозволяє, аби моя мама залишалася у нас ночувати. Я хотіла запросити маму до нас на пару тижнів, підтримати її, щоб вона відволіклася. Знову ж таки я порадилася з чоловіком, він був не проти, але потім сказав, що йому не комфортно, хоча мама спала в окремій кімнаті з онуком. А ще мені стало неприємно від того, що Женя сказав, нібито мама втручається в наші справи, хоча жодного разу вона нічого не сказала ні йому, ні мені і взагалі у мене дуже тактовна мама. У другий приїзд моєї мами чоловік демонстративно з нею не спілкувався

Ну що це за родина у нас така, якщо моїй мамі не можна у нас переночувати? Якби приїздила свекруха – я б тільки “за” була! Кажу про це Жені, але він все одно проти і не дозволяє, аби моя мама залишалася у нас ночувати.

Ми разом з Женею вже три роки, кілька місяців тому стали батьками нашого первістка – синочка Максима. Між нами з чоловіком нас все добре, є кохання, конфліктів великих не виникає. Взаємини як з його батьками, так і з моїми у нас добрі.

Ми живемо досить далеко від наших батьків, моя мама у віці і їй важко приїжджати до нас на всього на день, бо чотири години йде на дорогу в одну сторону. Поки я роблю свої справи, мама дивиться за онуком.

Всього два рази за три роки вона залишалася у нас на ніч. Я тоді порадилася з чоловіком, запитала. чи не проти він. Женя вперше сказав, що не проти, а вдруге зробив мені зауваження, мовляв, нехай приїжджає хоч щодня, але без ночівлі.

І це єдиний момент, у якому я не згідна з чоловіком. Мама Євгена у нас жодного разу не залишалася, навіть коли я її просила, але ситуація така, що у моєї мами спочатку пішла з життя мама – моя бабуся, а через три місяці її рідний брат, мій дядько. І мамі дуже не просто.

Я хотіла запросити маму до нас на пару тижнів, підтримати її, щоб вона відволіклася. Знову ж таки я порадилася з чоловіком, він був не проти, але потім сказав, що йому не комфортно, хоча мама спала в окремій кімнаті з онуком.

А ще мені стало неприємно від того, що Женя сказав, нібито мама втручається в наші справи, хоча жодного разу вона нічого не сказала ні йому, ні мені і взагалі у мене дуже тактовна мама.

У другий приїзд моєї мами чоловік демонстративно з нею не спілкувався, хоча я собі ніколи такого не дозволяла з його батьками, чесно кажу, я свекрів поважаю і вдячна їм за хорошого чоловіка. Від такого його ставлення мені стало прикро, ми все обговорили, але осад у моїй душі лишився.

А ось моя свекруха, хоч і не лишається на ніч, але дійсно втручається в життя нашої сім’ї. Ну наприклад, я хотіла сину сама купити різні дитячі речі: ходунки, стільчик для годування, ліжечко, манеж тощо. Але вона все купує сама або бере у знайомих і привозить нам.

Дякую, звичайно, за допомогу, я це щиро ціную, але те, що купує чи привозить вона, мені не завжди подобається і я щоразу відчуваю внутрішній протест від цього нав’язування.

У нас, як я вже казала, хороші стосунки з мамою та батьком Жені, але іноді його мама реально переборщує, дрібниці, але мені це не приємно, то чому я маю це терпіти і погоджуватися?

Як бути  з обома цими моментами – моєю мамою і свекрухою –  не знаю. Як переконати Женю, що це нормально – якщо моя мама залишається ночувати? І що такі втручання його мами неприємні мені? Допоможіть розібратися і дякую за ваші відповіді і думки заздалегідь!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page