fbpx
життєві історії
– Ну що за життя таке?! Я йому віддала свої найкращі роки! Я була його тінню! А він взяв і пішов! Так до кого?! До жінки, яка старша за нього на 10 років! – жалілася моя знайома, яку мені не пощастило випадково зустріти в торговому центрі. Світлана завжди дуже боялася старості. Вона вважала, що якщо ти не молода і прекрасна, то нічого пристойного в цьому житті тобі не світить: ні робота, ні чоловіки

– Ну що за життя таке?! Я йому віддала свої найкращі роки! Я була його тінню! А він взяв і пішов! Так до кого?! До жінки, яка старша за нього на 10 років! – жалілася моя знайома Світлана, яку мені не пощастило випадково зустріти в торговому центрі.

Світлана завжди дуже боялася старості. Вона вважала, що якщо ти не молода і прекрасна, то нічого пристойного в цьому житті тобі не світить: ні робота, ні чоловіки. Чи треба говорити, в якому шоці вона була, коли чоловік пішов від неї до жінки, яка була старша за нього на 10 років, при тому, що сама вона була молодша за чоловіка на 4 роки.

– Може бути йому з нею краще, ніж з тобою? – запитала я Світлану, якій питання явно не сподобалося.

– Так як же таке може бути?! Що він в ній знайшов взагалі?! Вона ж стара! – сказала Світлана. Вона як і раніше була впевнена в тому, що молодість – це щастя, а якщо ти постаріла, то можеш збирати речі, все одно нічого хорошого в твоєму житті вже не відбудеться.

Однак Світлана ніяк не могла усвідомити одну просту річ: далеко не всім чоловікам важлива молодість жінки для того, щоб жити з нею довго і щасливо. Звичайно, будь-якому чоловікові буде приємно, якщо поруч з ним по життю буде йти доглянута елегантна жінка, і нам з вами, пані, безумовно слід до цього прагнути. Однак хто сказав, що тільки молоді можуть бути доглянутими і елегантними?

Більш того, будь-якого розумного і адекватного чоловікові потрібна поруч така ж розумна і адекватна жінка, яка здатна його підтримати, розвеселити, десь у чомусь переконати, а десь відмовити, не виносити мозок з будь-якого приводу і не влаштовувати істерики в нападах ревнощів.

Світлана цим похвалитися не могла. Вона виносила мозок всім і кожному, хто зустрічався на її шляху: чоловікові, колегам, продавцям в магазинах, офіціантам, таксистам.

Як чоловік взагалі примудрився прожити з нею 8 років, для мене загадка! Знімаю капелюха перед його терпінням.

І я дуже навіть розумію, чому він пішов до іншої жінки, нехай навіть вона і старша за нього на 10 років. Напевно вона не париться щодо свого віку, розділяє його інтереси, весело проводить з ним час, а головне – не терзає ревнощами і не виносить мозок. Адже для щастя часом треба так небагато.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page