fbpx

Ну що ж, добре, що попередили: гороскоп за картами Таро на середу, 26 жовтня 2022 року має важливе попередження для всіх знаків Зодіаку! Що зробити, щоб досягти такого бажаного успіху!

Ну що ж, добре, що попередили: гороскоп за картами Таро на середу, 26 жовтня 2022 року має важливе попередження для всіх знаків Зодіаку! Що зробити, щоб досягти такого бажаного успіху!

Карти Таро дають змогу заглянути у завтрашній день і попередити негативні моменти.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 26 жовтня розповідає, що Діви досягнуть успіху, Терезам варто захищати свої цінності.

Овен – Королева пентаклів

Королева пентаклей – добрий знак. Це карта безпечної та стабільної реальності: надійної роботи, сталості у доході та особистому житті, благополуччя будинку. Королева пентаклей символізує самореалізацію, перспективність проєктів та задумів. Особливо вона сприяє професіям, які виражають себе у формі: художники, дизайнери, модельєри, конструктори.

Телець – Закохані

Це не така проста карта, як здається на перший погляд. Класичне її трактування: любовні переживання та зміна способу життя. Це може бути як звільнення з батьківського будинку і відмова від інтрижок, так і перехід на новий ступінь свідомості. Насправді можливостей у карти більше.

Близнюки – П’ятірка пентаклей

Чи не найкраща карта для матеріальної сфери. П’ятірка пентаклів означає втрату, але водночас набуття досвіду, отримання уроків. Втрата може бути: занепад сил, невизначеність, страх втратити ґрунт під ногами.

Рак – Колісниця

Приголомшлива карта в плані будь-якого руху вперед, перемог, проривів та подолання перешкод. Карта каже, що більше не залишилося часу на роздуми. Вам потрібно добиватися намічених цілей та вирішувати свої проблеми.

Лев ­— Чаклун

Цьому знаку випала справді козирна карта. Чаклун каже, що зараз у вас є влада та здатність керувати ходом подій. Ця карта завжди означає початок нового періоду життя. Карта-енергетик, карта-позитив, вона закликає до дій, нових висот, освоєння нових сфер життя. З чаклуном ви здатні перетворити світ, виявивши свої таланти, ініціативу та професіоналізм.

Діва – Десятка мечів

Карта каже, що ви вирішили підвести остаточну межу під чимось. Це можуть бути важливі обставини, уподобання або важкий період у житті. Кінець вийде не природним, а форсованим. Цей рішучий вчинок принесе переживання, але водночас дасть свободу.

Терези – Дев’ятка пентаклей

З цією картою на вас чекає фінансовий успіх. За старих часів дев’ятка пентаклей вважалася провісником виграшу, великого, несподіваного прибутку та зростання добробуту. Поява такої карти у розкладі говорить про те, що в житті настала світла смуга. Доля подарує вам щедрі подарунки та зміни на краще. У робочих справах карта віщує серйозний успіх, досягнення цілей та благополучне завершення справ.

Скорпіон – Королева жезлів

Ця карта з’являється там, де є амбіції, честолюбство, прагнення незалежності. Вона може вказувати, що ви чимось сильно захоплені та з натхненням виконуєте задумане. Процес набирає чинності — і успіх найімовірніший.

Стрілець – Трійка кубків

Трійка кубків сповіщає про радість, щасливі миті та наснагу. У вас настає приємний та безтурботний період. Ця карта точна та сильна, говорить про прості радощі, які дають відчути повноту життя, радість буття та щастя. Ви відчуєте творчу наснагу, наповненість та гармонію. З трійкою кубків приходить успіх у задуманих справах, відновлення добрих стосунків, підтримка третіх осіб.

Козоріг – Правосуддя

Дуже хороша карта: вона відображає багато характерних рис вашого зодіакального знака. Говорить про особисту відповідальність та обов’язок. Коли випадає карта “Правосуддя”, люди одержують по заслугах. А якими були ці заслуги, можемо знати лише ми. Якщо все зроблено належним чином, ви впевнені у своїй правоті, а з вами обійшлися нечесно, то карта обіцяє тріумф та торжество правди.

Водолій – Вісімка кубків

Традиційне значення карти – забуття. Уникнення планів чи справ, які хвилювали раніше. Все, що раніше приваблювало та викликало інтерес, втрачає значення. До людини приходить розуміння, що це не життя. Що вона дає більше, ніж отримує. Зараз настає момент, коли пріоритети змінюються. Ви прощаєтеся з минулим і набуваєте рішучості ступити на новий шлях.

Риби – Сімка кубків

Сімка кубків вказує на велику кількість можливостей. Їх настільки багато, що ця велика кількість збиває з пантелику і незрозуміло, яке ж рішення прийняти. Вам слід побоюватися, що більшість планів можуть бути просто мріями, які не пов’язані з реальністю. Але не все так просто.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page