Ну треба ж – подобається йому так ходити. Щось мені не дуже віриться в це… Не розуміє він, скоріше за все. Ну хіба це нормально – все літо голяка пробігав! Сусіди вже навіть їм говорили, поглядали косо…
Цю історію я почула ще влітку від подруги. Живе вона в селі, де самі приватні будинки.
«Ну треба ж – подобається йому так ходити. Щось мені не дуже віриться в це… Не розуміє він, скоріше за все”, так почала свою розповідь Віка. – У нас сусіди поруч живуть, їх малий все літо вважай голяка пробігав по селу. Хоч йому вже четвертий рік пішов. Дивитися неприємно все ж.
Я не витерпіла, взяла і сказала його матері, моїй погодці сусідці Світлані, думала, може вона не бачить. Але вона на мій подив відреагувала абсолютно спокійно. Виявилося, що вона в курсі!
«А йому так подобається, скидає весь одяг і бігає по двору.”
Я спочатку дуже здивувалася такій відповіді. Була здивована – це нічого не сказати. І це мені відповіла не просто мама малого, а ще й вихователька дитячого садка, якій ми щодня довіряємо дітей!
Хоча Свєтка мене такою відповіддю не надто і здивувала, якщо чесно, її саму матір мало не в п’ятнадцять років в подолі принесла. Вона дитя вільного виховання, вискочила в сімнадцять заміж по зальоту. Нажила двох дітлахів в шлюбі, а потім чоловік юркнув до іншої. Свєта з горя подалася до крайніх заходів, знайшовши собі двадцятирічного коханця, відносинами з яким дуже пишалася. Треба зауважити, що їй самій тридцять один він їй зовсім не підходив. І за цим бурхливим романом вона, ясна річ, дивиться крізь пальці на виховання своїх детей. Але ж вона педагог, навпаки іншим приклад подавати повинна. А тут таке!
«Нехай бігає поки не набридне.»
Я порадила відвезти дитину в місто і показати психологу. Це ж ненормально!
А вона: «Та, розподабається і перестане. Нічого страшного.”
Потім стиснула губи і образилася, але вигляду не показала. Начебто і дитина повноцінна, а тут таке.
На роботі Світлана – сумлінний працівник, перший претендент на місце завідуючої дитсадка. Чому ж вона в тонкощі виховання свого чада не вникає, поки це відхилення в хворобу не переросте?» – ось таку розповідь почула я від подруги Віки.
На мій погляд також недобре це – голяка бігати і ненормально, по-моєму. Візит до дитячого психолога хлопчику явно не завадить, а краще навіть з мамою разом. бо і в неї якесь тю-тю. А ви як гадаєте?
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди