fbpx

Ну, це вже в ніякі ворота не лізе. Зайшла я на днях до невістки з онуком без попередження, а в них в домі господарює-прибирає якась чужа жінка! Сама ж невісточка в цей з хлопчиком на прогулянці. І це при тому, що невістка не працює, у сина – невелика зарплата і ми їм допомагаємо грошима й продуктами. А вона шикує! Звісно, тітоньку я чемно вигнала, а з невісткою вирішила поговорити

Невістка в нас з бідної родини, живуть вони з сином і нашим онуком в будинку, який дістався мені у спадок від батьків. Ми їм там ремонт зробили, свати лише з меблями допомогли.

Невістка в декреті, не працює, а в сина не така вже й прибуткова робота. Ми з чоловіком і продукти завозимо дітям, і грошима періодично підтримуємо.

Тому ви розумієте моє обурення, коли я побачила, що невістка шикує, і замість того, щоб економити і все робити самій, запросила в будинок прибиральницю!

Чужу жінку я попросила підти і більше не з’являтися, а сама залишилася почекати невістку, щоб поговорити.

Коли вони з Тимурчиком повернулися, я, звісно, сказала Мартін все, що думаю.

Сказала, що це сором і наглість – брати у нас гроші в той час, коли сама ні палець об палець, ще й витрачати їх на прибиральницю! Дивіться, яка білоручка знайшлася!

Марта мене вислухала, й говорить:

– Мамо, я Вам дуже вдячна за допомогу, але не знаєте – не лізьте! Я вже кілька місяців працюю в інтернеті блогером, заробляю 10 тисяч гривень на місяць. Тож я сама оплачую послуги помічниці! Я багато часу проводжу за комп’ютером, і можу дозволити собі розвантажити себе і побути, коли маю час, з сином. Будинок же величенький, я сама просто не справляюся. Ваш син, мій чоловік, знає і він абсолютно не проти. Тому вибачте, але ми будемо жити так, як вважаємо правильно.

Я хапала повітря, бо подих перекрило від такого нахабства!

– Я не дозволю, щоб в моєму будинку – а він поки що мій – поралася чужа особа! – відповіла я Марті. – Я сьогодні ж обговорю це неподобство з сином. А якщо в тебе зайві гроші – то плати мені, я сама у вас наведу лад! – я поцілувала Тимурчика і пішла з твердим наміром повернутися ввечері, коли син Денис буде вдома.

Але знаєте, що сказав мені вдома мій чоловік?

– Не лізь до молодих, – сказав.

І тепер я розгублена, хоча вважаю себе стовідсотково правою.

Що ви мені порадите в цій ситуації?..

Автор – Олена К.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, kakprosto

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page