fbpx
Без рубрики
Ну це вже не знаю, як і назвати, те, що виробляє моя невістка. Знову висять на контейнері! Багачка знайшлася. А скільки тих, кому справді треба? Скільки говорила вже з нею! Моя невістка вивішує непотрібний їй одяг на сміттєві баки. Згребла я те все – і їй під двері

Підхожу вчора до будинку сина і невістки і знову бачу картину: висять речі невістки на баку для сміття! При чому, майже нові, я ще весною їх на Марині бачила, а тепер вони вже їй не потрібні стали! Куртки дві, джинси, светри, чобітки і кросівки стояти біля контейнеру.

Ну це вже не знаю, як і назвати, те, що виробляє моя невістка. Багачка знайшлася. Скільки говорила вже з нею! Та Марині хоч би що. Мені так соромно від цього, що моя невістка вивішує непотрібний їй одяг на сміттєві баки.

Люди продають на сайтах те, що їм вже не треба, аби копійку заробити, ну чи віддати ж комусь можна, якщо вже на те пішло. Скільки тих, кому справді треба, хто потребує? Але ж їй ліньки просто шукати якісь притулки, чи у церкву віднести, чи на сайти виставити. На контейнер же винести легше! Вона ж багата: у декреті сидить, щось там підзаробляє в інтернеті, а мій син сам пнеться, ще й іпотеку платять за квартиру, яка лише будується.

Згребла я те все – і їй під двері назад віднесла, купою поклала, взуття поставила і пішла собі. І так щоразу тепер робитиму, може, хоч так перевиховаю невісточку!

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page