fbpx

Ну від хрещеної мого сина я такого точно не очікувала. Я ж ще й перепитала на всяк випадок, чи немає в її десерті часом горішків, бо в сина на них алергія. Валентина впевнено сказала, що ні, ось я і дала йому невеличкий шматочок. Вже за деякий час я зрозуміла, що щось таки не так, а після син взагалі зліг і так, що прийшлось викликати лікаря. Лише після мого дзвінка кумі вона таки призналася. Тепер у мене не буде ні подруги ні куми

Ну від хрещеної мого сина я такого точно не очікувала. Я ж ще й перепитала на всяк випадок, чи немає в її десерті часом горішків, бо в сина на них алергія. Валентина впевнено сказала, що ні, ось я і дала йому невеличкий шматочок. Вже за деякий час я зрозуміла, що щось таки не так, а після син взагалі зліг і так, що прийшлось викликати лікаря. Лише після мого дзвінка кумі вона таки призналася. Тепер у мене не буде ні подруги ні куми.

Мене звати Марія, і я хочу розповісти про свою не дуже хорошу сусідку, Валентину. Нас поєднує давня дружба, і ми є хрещеними матерями для наших дітей.

Здавалося б, ми маємо бути близькими, але Валентина з часом виявилася неймовірною заздрісницею і підступною сусідкою.

Наша дружба почалася ще в дитинстві, коли ми проводили багато часу разом, граючись на подвір’ї та ділилися секретами.

Але з роками Валентина стала заздрісною до моєї сім’ї та мого життя.

Вона походить зі заможної родини, де їх завжди оточувала увага та розкіш. Та проблема в тому, що її батьки просто відкуплялися від неї через подарунки. Тому Валентина, дуже заздрила, що мої батьки приділяють мені увагу, хоч і намагалася цього не показувати.

Спочатку подруга була дуже хорошою, єдиною мені близькою людиною. Я навіть і не довго думала, коли обирала хресну маму для сина, Івана, мій вибір одразу впав на Валентину.

Десь з цього часу ставлення подруги до мене почало погіршуватися, напевно Валентина відчула, що тепер я від неї нікуди не втечу. Подруга просто ставала все гіршою і гіршою на очах.

Протягом багатьох років Валентина неодноразово підставляла мене в різних ситуаціях.

Вона поширювала чутки про мене та мою сім’ю, використовувала свій вплив, щоб завдати нам шкоди, та навіть втручалася у наші особисті справи.

Я почувалася безпомічною перед її підступністю та заздрістю.

Я довго не могла розірвати ці зв’язки, адже мене тримали ті теплі спогади з дитинства та й до того вона хресна сина, що не давало просто взяти і стерти її з мого життя. Та сьогодні була остання крапля.

Сьогодні моя кума напевно поставила крапку в наших стосунках.

Валентина принесла мені страву, яку сама приготувала. Це був смачний пиріг, та я спеціально уточнила, чи немає в ньому горіхів, на які має алергію мій син.

Валя запевнила, що все добре, тож я зовсім не переживала. Я вдячно прийняла її подарунок і дала своєму синові кусочок.

Проте вже через деякий час після того, як він з’їв їжу, йому стало погано, і він весь день лежав у ліжку і мені навіть прийшлося викликати лікаря.

Я не одразу зрозуміла в чому була причина цього стану, тільки, коли лікар зробив укол, а сину стало краще я нарешті спробувала пиріг від подруги і зрозуміла, що там були горіхи.

Це було для мене несподіванкою, і я зрозуміла, що Валентина може вчинити що завгодно, щоб підставити мене чи мою родину.

Тепер, коли ситуація досягла критичної точки, я не знаю, що робити. Як я можу впоратися з цією складною ситуацією і захистити свою родину від Валентининої заздрості?

Чи є у вас які-небудь поради, яка може допомогти мені вирішити цю проблему?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page