fbpx
життєві історії
 – Ну ви подивіться на свого сина, нам скоро всі двері міняти доведеться, бо він ще трохи – і в жодні не пройде! А ви ще йому й чебуреки на роботу носите! – Не витрмала я і висловила все свекрусі. Вона і сама занадто гладка, наче та куля, не ходить, а котиться. Захар сів їсти, і раптом почав у мене на очах в їжу майонез заливати, м’ясо їсти величезними шматками. Розсердився, пішов, вилив їжу в унітаз і сказав

Можливо, ви скажете, що це не варте того, щоб сваритися з дорогими і рідними людьми, але для мене це дійсно важливо! Розповім по-порядку.

У мого чоловіка дуже повна мама, їй навіть шиють речі на замовлення, тому що такого великого розміру просто немає в магазинах у нашому райценті, і занадто гладкий тато. Тобто, свекри обоє під 100 кілограмів.

Ми з чоловіком Зазаром говорили на цю тему раніше, він говорив, що не хоче бути таким, як батьки, і буде стежити за собою.

Але якось так вийшло, що він за останній рік добряче набрав вагу. Важить зараз 106 кг, особливо величезним став живіт. Я з ним поговорила спокійно, і він сказав, що так, дійсно потрібно займатися, худнути. Я більше Захара не діставала, не примушувала, нічого не говорила. Півроку пройшли даремно, Захар сам не робив зовсім нічого.

Далі я вже стала питати: «Що не так, чому не худнеш?». Він каже, що забуває тежити за своїм харчуванням і робити фізичні вправи. Я не розумію, як про таке можна забути?

Домовилися, що я буду йому нагадувати.

І ось мій чоловік, як маленька дитина, – його доводилося просто змушувати! І навіть так тренування у нього були всього по кілька хвилин і то – ледве-ледве, зі скрипом. Ми, до речі вже рік харчуємося в основному низькокалорійною правильною їжею, я стежу, щоб у холодильнику були корисні продукти, сама все готую. Я не погладшала ні на один кілограм. А його далі дуже несло.

Потім трапилася така ситуація. Захар сів їсти, і раптом почав у мене на очах в їжу майонез заливати, м’ясо їсти величезними шматками! Я не вірила очам.

Я нагадала чоловікові про нашу умову: майонез ми не їмо, тільки дитячий іноді на свята в салат. Він розсердився, пішов, вилив їжу в унітаз і сказав, що худнути більше не збирається. Його все влаштовує.

І зізнався, що миама носить йому в обід на роботу чебуреки домашні! У свекрухи моєї грецьке коріння, і чебуреки вміє робити на славу, такі масні, що я одним на тиждень наїдаюся. А вона їх сину, виявляється, три рази на тиждень носить!

Я не змовчала. Подзвонила свекрусі і сказала:

– Ну ви подивіться на свого сина, нам скоро всі двері міняти доведеться, бо він ще трохи – і в жодні не пройде! А ви ще йому й чебуреки на роботу носите! – Не витрмала я і висловила все свекрусі. Вона і сама занадто гладка, наче та куля, не ходить, а котиться! У нас так діти ніколи не народяться, бо я скоро від вас усіх втечу!

Свекруха сказала, що якщо її син мене не влаштовує, я вільна, а на нього бажаючі знайдуться. Ну невже вона, як мама, не турбується за його здоров’я?

Я, як вже говорила, худа, мені худнути не треба. Уявляєте, як мені в такій “чебуречній” родині? Я стараюся, своїм прикладом показую, що правильно харчуюся, роблю вправи, щоб виглядати ще краще, а він в телефон уткнется просто і сидить, та ще й мамині чебуреки на роботі костає.

Я, якщо чесно, в розпачі. Я люблю Захара, але у мене відчуття, що він навіть дітей зі мною не хоче, йому – аби поїсти смачно. Я не знаю, що робити. А чоловік злитися, коли я піднімаю цю тему. Сказав, якщо сам захоче, почне худнути. Але я вже давала йому аж півроку, і він не зробив нічого взагалі! Але ж йому тільки 28 років!

Що буде далі? Який батько буде у моїх дітей, якщо я вирішу народжувати від Назара?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page