fbpx
життєві історії
Ну як моя невістка ніяк не второпає, що у нас так заведено: у кожного – своя чашка, ложка, виделка, піалка, блюдце, чайна ложечка, десертна ложечка… І так далі. Чоловіка он недавно чуть не хватило, як побачив, що вона онука годує з його тарілки, його чайною ложечкою, а в його склянці молоко і на його блюдці печеньки лежать. А сама сьорбає каву з його горнятка!

Живуть невістка, син ні онук у нас. У райцентрі в квартиру вклалися, а щоб не платили за орендовану, ми їх до себе запросили. Вони платять розстрочку за квартиру, поки дів будується, нам половину за комунальні віддають, а продукти всі купуємо разом.

І все б нічого, але моя невістка ніяк не второпає, що у нас так заведено: у кожного – своя чашка, ложка, виделка, піалка, блюдце, чайна ложечка, десертна ложечка…

Всі своє знають, так у нас в родині з покоління в покоління.

А вона так вхопить то моє, то чоловікове. Ще як нашого сина і він не проти – то їхнє діло, хоч ми і проти. Але ж до нашого – зась!

Чоловіка он недавно чуть не хватило, як побачив, що вона онука годує з його тарілки, його чайною ложечкою, а в його склянці – молоко і на його блюдці печеньки лежать. А сама сьорбає каву з його горнятка!

Це вже верх нахабності.

Невже так важко вивчити, де чиє, і не протягувати свої кривульки-ручки до нашого посуду, їй же все виділили, і дитині також?

Я вже не знаю, чи вона, може, навмисне? Це ж треба таке, в нашім домі на всьому готовому жити, а наші традиції не поважати!

І сто разів пробувала казати, так невістка робить вигляд, що не розуміє, про що я, відмахується: мовляв, я ж своє і беру наче, що ви причепилися до того посуду.

Якби для нас це не було важливо і принципово, ніхто б і не чіплявся, невже не зрозуміло?.. І як на неї вплинути? На квартиру орендовану виселити, чи що?

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page