fbpx
Breaking News
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
життєві історії
Ну як так можна! Вона з цим хмирю вже третій рік зустрічається, один у одного ночують періодично. Але він зовсім не вкладається ні в ці відносини, ні в неї. Уявляєш, на Новий рік – дитячий цукерковий набір подарував, а на день народження, ти тільки не падай – сковорідку. От як можна терпіти таке?

– А я Наталю абсолютно не розумію! – емоційно розповідала подрузі молода жінка, стоячи з нею в довгій черзі на касі супермаркета. Черга ліниво прислухалася до розмови. – … Ну як так можна! Вона з цим хмирю вже третій рік зустрічається, один у одного ночують періодично. Але він зовсім не вкладається ні в ці відносини, ні в неї… Уявляєш, на Новий рік – дитячий цукерковий набір подарував, а на день народження, ти тільки не падай – сковорідку… От як можна терпіти таке? За матеріалами

– Слухай, ну може хлопець просто не вміє подарунки вибирати! – намагалася заспокоїти її подруга. – Чоловіки багато цим грішать. Це не найcтрaшніше…

– Та при чому тут подарунки! Він взагалі добре влаштувався, грошей не витрачає ні на що. Ну може торт до чаю купити в день зарплати, наприклад. Так сам на три чверті його і зжере… Увечері, коли до Наталі їде, може хліба або сметани на її прохання в магазині захопити – але це ж смішно! З неї, значить, вечеря, м’ясо, фрукти, та ще й прибирання з цим, а з нього – хліб. Хіба це правильно?

– Ну … Може, у нього з грошима тимчасові труднощі?

– Навряд чи. Звідки? Працює, зарплату отримує. Просто не вважає за потрібне витрачатися, ось і все. Ніяких подарунків і знаків уваги. Так, пару раз дитині її шоколадки привозив, але теж не розорився. Наталя його своїм сином абсолютно не напружує, в ті дні, коли зустрічаються, вона дитину до матері своєї відправляє, як правило… Вже не кажучи про те, що квартира наймана у неї, міг би допомогти оплачувати. Яке там! .. Але ж одружитися планують …

Читайте також:ТАК ТРИВАЛО ПІВРОКУ. У ТАНІ ОПУСТИЛИСЯ РУКИ, А ТУТ ЩЕ Й МАМА, ДАВАЙ ПІДЛИВАТИ МАСЛА У ВОГОНЬ. ПРИХОДИТЬ І КОЖЕН РАЗ ЗАВОДИТЬ ОДНУ, І ТУ Ж САМУ ПІСНЮ, ЩО ЧУЖА ДИТИНА, ВАМ НЕ ТРЕБА. НЕ ДАЄ ВАМ БОГ ДІТЕЙ, ЗНАЧИТЬ І НЕ ТРЕБА НІКОГО ВСИНОВЛЮВАТИ, ЖИВІТЬ САМІ ДЛЯ СЕБЕ, ТАНЯ НЕ ВИТРИМАЛА І ЗДАЛАСЯ

– Ну почекай, вони ж разом не живуть ще офіційно? Просто зустрічаються. Тому, може, він і не вкладається в господарство поки? Зараз ще він їй ніхто. Ось одружується, і все буде по-іншому. Вони це питання обговорювали взагалі? Наталя сама-то що говорить?

– Вона дивна взагалі! Каже, мені від нього нічого не потрібно! Що приніс до столу – то й добре, а нічого не приніс – і не страшно! Я, мовляв, сама працюю, у мене все є, грошей вистачає, рахувати, хто скільки шматків з’їв, я не буду. Це принизливо! Так і сказала, уявляєш? .. А мені от здається, принизливо інше – терпіти такого нахлібника. Тьху!

Як вважаєте, ця Наталя – звичайна нещасна тітка, щосили вчепилася в поганенького, але мужичка?

А може бути, навпаки, сильна, незалежна жінка?

Позиція «що приніс / подарував, то й добре, мені нічого не треба, я сама працюю» – дійсно правильна і гідна поваги? Або все ж це показник заниженої самооцінки і боязнь втратити хоч такі відносини? Поважаюча себе дівчина так поводитися не повинна. І те, що вона працює і ні в чому не має потреби, тут ні при чому.

А може, це любов?

Що думаєте?

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post