fbpx

Ну яке вона має право, скажіть? Моя нинішня свекруха забороняє мені спілкуватися з мамою колишнього спочилого чоловіка, допомагати Стефанії Олександрівні. Так, з першою свекрухою я досі підтримую стосунки. А з нинішньою свекрухою нічого не виходить. Раніше я прагнула мати теплі взаємини і з Оксаною Богданівною, мамою мого теперішнього чоловіка Андрія. А тепер я все частіше намагаюся знайти причину не бачитися з нею. Завжди її в мені щось не влаштовує: мої покупки, як я готую, макіяж чи одяг, чи якісь дитячі речі, які я купила своїм дітям. На думку мами Андрія, я їх дуже балую. Постійно чую докори, що приділяю увагу Стефанії Олександрівні, мамі мого першого чоловіка. Але її син був чудовою людиною

Ну яке вона має право, скажіть? Моя нинішня свекруха забороняє мені спілкуватися з мамою колишнього спочилого чоловіка, допомагати Стефанії Олександрівні. Так, з першою свекрухою я досі підтримую стосунки. А з нинішньою свекрухою нічого не виходить.

Раніше я прагнула мати теплі взаємини і з Оксаною Богданівною, мамою мого теперішнього чоловіка Андрія. А тепер я все частіше намагаюся знайти причину не бачитися з нею.

З чоловіком ми чотири роки разом, з Андрієм у нас все добре. Його мати сама виховувала мого чоловіка. Батько мого чоловіка полинув у засвіти, коли чоловік ще маленький був. Андрій каже, що його мати завжди була головною, вона людина владна і любить щоб все було лише по її.

З колишніми дівчатами мого чоловіка їй було легше, вони завжди під неї підлаштовувалися і слухалися. А потім просто втікали. Зі мною інакше. Я киянка, є власна квартира, дісталася від батьків. Я працюю з 16 років. Тобто цілком самодостатня людина. Від свекрухи не залежу абсолютно.

Але Оксана Богданівна думає інакше. Вона постійно нав’язує свою думку, свої поради, а я роблю так, як сама вважаю за потрібне, зокрема це стоються і піклування про мою першу свекруху, яка мені наче мама, бо рідних матусі й тата давно нема.

Моя нинішня свекруха любить говорити, що якщо я з економлю то я – дріб’язкова, а якщо вона – вона економна. Живу я з чоловіком окремо від неї, у своїй квартирі.

Але майже кожна наша зустріч з Ольгою Богданівною – це якась суперечка, завжди її в мені щось не влаштовує: мої покупки, як я готую, макіяж чи одяг, чи якісь дитячі речі, які я купила своїм дітям. На думку мами Андрія, я їх дуже балую.

Ну й постійно чую докори, що приділяю увагу Стефанії Олександрівні, мамі мого першого чоловіка. Але її син був чудовою людиною, і якби не воля долі, ми б мабуть все життя були разом. А зараз його мати самотня, бо її дочка старша дужек далеко, вони майже не спілкуються.

Моя перша свекруха – хороша й добра людина, і я буду з нею спілкуватися, подобається це мамі Андрія чи ні. Чоловік тим паче нічого проти не має, от тільки мати його весь час налаштовує його проти мене.

Не спілкуватися з Ольгою Богданівною зовсім я не можу, ходжу їй у магазин, бо вона втомлюється дуже швидко. Чоловік постійно на роботі, теж не може.

Я ж від неї дуже втомлююся, якщо поспілкуємося по телефону, а – це не менше 2-х годин, я стаю як вичавлений лимон, ніби всі сили з мене забрали. Так само і в неї вдома, приїжджаю від неї у тому ж стані.

Я з мамою Андрія спілкуюся ввічливо і тактовно, принаймні намагаюся. На всі її випади на мою адресу стараюся мовчати. Але дається це мені важко.

Чоловік каже, щоб я не звертала увагу на його маму, що вона літня людина. Але у мене більше нема сил, адже її ставлення до мене не міняється вже чотири роки, поки ми з Андрієм разом. Спільних дітей з чоловіком ми ще не маємо, але плануємо.

Та думаю, що з появою дитини взаємини з Ольгою Богданівною загостряться ще дужче. А чоловік дужек хоче дитину. І як мені бути, як краще себе поводити, відмовитися від спілкування з першою свекрухою. чи ні? Як би зробили ви?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page