fbpx
життєві історії
Ну знаєш, дорогенька, якщо на тебе у 29 років магнітні бурі впливають і ти, сидячи вдома, не можеш мамі чоловіка вареників наліпити – то гайда на оренду, там собі на дивані відлежуйся! Позавчора я запросила до себе на вечерю двох колежанок з роботи, а невістку зранку попросила наліпити нам вареників з картоплею та грибами. А вона нам – піцу з доставки на стіл!

Син і невістка живуть у мене, вони з Ангеліною кілька місяців тому розписалися, вона при надії, але ще маленький зовсім термін, не видно навіть. Вони збирають на власне житло, хочуть не в нашому райцентрі жити, а в обласному центрі за 30 кілометрів.

Тому син Данило працює в Києві на будівництві по три тижні, а ан тиждень додому їздить. Так вже майже пік працює. Але дружину він перевіз до мене лиш два місяці тому, до того вона на орендованій квартирі жила. У невістки є мама й вітчим десь в іншій області, але вона з ними майже не спілкується, я не розпитувала особливо, чому саме.

Я ще зовсім не стара і на роботі, гарно виглядаю на свої роки. Давно розлучена але маю хорошого чоловіка, з яким вже зустрічаємося кілька років, але не хочемо жити разом, нам і так добре. Вік вже такий, що дуже цінуєш свій особистий простір і побутовий комфорт.

Правда, з переїздом до мене Данила й Ангеліни, я обидва ці компоненти дещо втратила, ну але це ж тимчасово. Я розумію, що якщо діти не будуть платити за оренду, то на своє скоріше зберуть. Тобто я їх пустила до себе на невизначений термін, безоплатно, навіть за комунальні я сама плачу.

У свою чергу я чекала й вимагала від невістки допомоги по дому в плані приготування їжі і підтримання порядку й чистоти. Це ж не важко, тим паче з урахуванням того, що Ангеліна працює віддалено всього кілька годин в день за ноутбуком. Але невістка не проявляє ніякої ініціативи! Ховається в своїй кімнаті, не знаю, чим харчується взагалі.

Ну прибирати – прибирає, якщо я вже попрошу в наказовій формі. Але мене це все все більше не влаштовує. А це така оказія сталася, що мені й взагалі охота Ангеліну на оренду спровадити.

Позавчора я запросила до себе на вечерю двох колежанок з роботи, а невістку зранку попросила наліпити нам вареників з картоплею та грибами.

Але коли ми прийшли, то Ангеліна поставила нам на стіл піцу, яку привезла служба доставки! Це так важко було виконати моє прохання? Не розумію. А мені вона знаєте що сказала? Що не добре себе почуває через магнітні бурі! Ну ви чули таке??

– Ну знаєш, дорогенька, якщо на тебе у 29 років магнітні бурі впливають і ти, сидячи вдома, не можеш мамі чоловіка вареників наліпити – то гайда на оренду, там собі на дивані відлежуйся! – так і сказала я Ангеліні.

Звичайно, я погарячкувала, але в цілому я права: не можна жити на всьому готовому .а самій нічого не робити! Невістка зі мною не розмовляє, син подзвонив і сказав не чіпати його дружину і не просити ні про яку домашню допомогу, сказав, що Ангеліна не хатня робітниця. Ось так.  Не знаю, хто з нас правий і як воно далі буде тепер.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page