fbpx
гороскоп
Нумерологічний гороскоп на січень 2023 року. Дізнайтеся, що вас чекає: у кожного з нас є свій нумерологічний спосіб життя, завдяки якому ми маємо шанс знати майбутнє. Що нас чекає в січні 2023? Ось прогноз на найближчий місяць

Нумерологічний гороскоп на січень 2023 року. Дізнайтеся, що вас чекає: у кожного з нас є свій нумерологічний спосіб життя, завдяки якому ми маємо шанс знати майбутнє. Що нас чекає в січні 2023? Ось прогноз на найближчий місяць

Нумерологія на січень 2023 року підкаже, до чого варто готуватися. Перегляньте свій місячний гороскоп і дізнайтеся, що вас чекає в майбутньому.

Нумерологічний гороскоп на січень 2023 року допоможе нам увійти в новий рік бадьорими та залишити позаду старі спогади. Що нам зараз найбільш вигідно, а чого краще уникати? Ось прогноз на найближчий місяць.

Нумерологічний гороскоп на січень 2023 року

Нумерологія – стародавній спосіб ворожіння, заснований на тлумаченні значення чисел. Кожному з нас присвоєно число народження, яке обчислюється від суми дати нашого народження. Якщо ми хочемо це знати, ми повинні записати свою дату народження та додати всі цифри, які їй належать. Людина, яка народилася 1 жовтня 1988 року, є під цифрою “Один”:

1+1+0+1+9+8+8=28=2+8=10=1+0=1.

У кожного з нас є свій нумерологічний спосіб життя, завдяки якому ми маємо шанс знати майбутнє. Що нас чекає в січні 2023? Дізнайтеся свій місячний гороскоп:

Нумерологічний гороскоп на січень 2023 – 1 (Один)

Не варто тікати від своїх проблем, адже вони все одно їх не уникнуть. Настав час подивитися в очі реальності. Якщо їх щось турбує протягом тривалого часу, вони повинні нарешті це висловити. Оточуючі не усвідомлюють, що їх поведінка шкідлива. Це гарний час, щоб сказати їм про це.

Нумерологічний гороскоп на січень 2023 – 2 (Двійка)

Двійки цього місяця збираються зробити щось дивне. Вони можуть вирішити піти на зустріч, на яку раніше не наважувалися, або запросити на побачення невідому людину. Вони наберуться сміливості знайомитися з новими людьми, завдяки чому їх життя тепер стане яскравим і сповненим чарівності. Вони відчують натхнення від цього.

Нумерологічний гороскоп на січень 2023 – 3 (Трійка)

Трійки втратять любов коханої людини, якщо почнуть їх не поважати. Незалежно від того, чи це за обман чи за понаднормову роботу, вони не повинні поводитися так. Партнер відчуває себе нелюбимим і все частіше буде замислююватися про розставання.

Нумерологічний гороскоп на 4 (четвірку) січня 2023 року

Четвірки захочуть замкнутися в будинку і втекти від решти світу. Вони почнуть сумувати за весною, через що їх дратуватиме зимова погода. Навіть у теплі дні вони можуть бути хмарними. Якщо вони хочуть це змінити, їм слід спробувати вправи йоги. Це дає їм надію на майбутнє.

Нумерологічний гороскоп на 5 (п’ятірку) січня 2023 року

П’ятірки не повинні витрачати гроші необдумано. Вони можуть втратити всі свої заощадження. Вони в цей час будуть вкрай нерозумними, що швидко застане їх докорами сумління. В кінці місяця вони будуть змушені брати кредит.

Нумерологічний гороскоп на 6 (шістку) січня 2023 року

Шісткам варто прислухатися до своєї інтуїції. Це вкаже їм на людину, якій не варто довіряти. У їхньому житті є хтось, хто хоче використати їх для власних потреб, але не має нічого запропонувати натомість. Варто зараз перевірити значення снів – вони будуть містити важливу інформацію.

Нумерологічний гороскоп на 7 (Сім) січня 2023 року

Якщо вони перебувають у любовних стосунках, де інша сторона керується своїми примхами, вони можуть здивувати її зараз. Замість того, щоб залицятися за нею, вони просто підуть і зосередяться на власному житті. Вона буде настільки вражена цим, що… закохаються заново. І він більше ніколи не дозволить, щоб до нього поводилися так погано.

Нумерологічний гороскоп на 8 (вісім) січня 2023 року

Вісімкам належить попрощатися з минулим. Якщо вони зосередяться на цьому, то пропустять усе, що відбувається в їх повсякденному житті. Варто того, щоб вони нарешті оцінили свої здібності. Коли вони почнуть їх використовувати, вони почуватимуться щасливими та задоволеними.

Нумерологічний гороскоп на 9 (дев’ятку) січня 2023 року

Дев’ятки можуть бути розчаровані чиєюсь поведінкою. Якщо вони сподівалися на певні відносини, реальність їх розчарує. Друга сторона поки приховувала свої недоліки, але тепер вона покаже своє справжнє обличчя. Тоді може виявитися, що у неї егоїстичне ставлення до життя і їй краще не довіряти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page