fbpx
життєві історії
Обраниця Віталіка виявилася непростою, з модельною зовнішністю, на 8 років молодша за нього, з хорошою освітою і з багатої сім’ї. Я ще жодного разу в житті не бачила, щоб чоловік домагався уваги жінки так, як це робив заради неї син: він буквально кожну примху Лілі виконував, і витрачав великі суми на подарунки

Півтора роки тому мій тридцятип’ятирічний син вперше одружився. До цього Віталік зустрічався з дівчатами, і пробував з деякими з них жити цивільним шлюбом. Однак завжди знаходив в своїх подругах якісь вади, і розривав стосунки, в надії зустріти когось трохи краще.

Чесно кажучи, в якийсь момент ми з чоловіком зневірилися чекати від сина створення сім’ї і онуків (думали, що він так і постаріє, постійним шукачем щастя), але одного разу Віталік нарешті знайшов “дівчину мрії”.

Обраниця Віталіка виявилася непростою, з модельною зовнішністю, на 8 років молодша за нього, з хорошою освітою і з багатої сім’ї. Я ще жодного разу в житті не бачила, щоб чоловік домагався уваги жінки так, як це робив заради неї син: він буквально кожну примху Лілі виконував, і витрачав великі суми на подарунки. Щоб вона сприймала його серйозно, він навіть ризикнув вкласти всі свої кошти в бізнес, завдяки чому став заробляти більше.

Коли Віталік зробив Лілі пропозицію, то спочатку вона йому відмовляла. Безпосередньо заявляла, що він їй не рівня, але через кілька років відносин таки погодилася стати його дружиною. В їх весілля наша сім’я вклалася по повній, так як багатий сват заявив, що він повинен бути впевнений в тому, що зять потягне запити його дочки, і грошей на торжество давати не став. Потім виявилося, що вони з матір’ю нареченої подарували молодятам велику суму грошей, але навіщо було відмовляти в допомозі з організацією торжества, не зрозуміло.

Загалом, живе тепер Віталік зі своєю дружиною вже півтора року, а її запити все не зменшуються. Ліля вимагає з нього оплати всіх своїх примх: особистий тренер, дорогий одяг, відпустка мінімум 3 рази в рік. А коли мова зайшла про те, що пора думати про дітей, невістка взагалі заявила, що буде народжувати тільки після того, як чоловік їй купить квартиру побільше (зараз живуть у великій двійці, а їй хочеться трьох або чотирикімнатну).

Загалом, Віталік мені часто скаржиться на те, що Ліля з нього “всі соки тягне”. А я, хоча і шкодую його, але все одно своєю невісткою захоплююся. Адже вона молодець, що знає собі ціну. І якби вона не була такою вимогливою, то напевно син не досяг би таких фінансових висот, і швидше за все, до сих пір ходив би холостяком.

У нас з цією дівчиною хороші відносини, і при бажанні я могла б домовитися, щоб вона так сильно не налягала на свого чоловіка, але навіщо? Нехай краще син її слухається, і продовжує РОСТИ.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото  ілюстративне з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook