fbpx
гороскоп
Обстріли там, де немає бойових дій, та важливі події: 5 липня Україна входить у новий астрологічний період. Він буде активнішим у військових діях і прискорить динаміку у війні

Обстріли там, де немає бойових дій, та важливі події: 5 липня Україна входить у новий астрологічний період. Він буде активнішим у військових діях і прискорить динаміку у війні

Липень відрізнятиметься від попередніх місяців війни. У цей час може сформуватися певний перелом на користь України, впевнені астрологи Олексій та Ганна Суханови.

Існує можливість звільнення великих міст. Та водночас у липні можуть посилитися обстріли на території України, де зараз немає бойових дій, а також може збільшитись кількість пожеж.

“У липні можливі нові воєнні дії на планеті, за межами України. Також існує маленька ймовірність застосування на планеті ядерної, хімічної, біологічної зброї або може статися кaтастpофа техногенного характеру. Ця тенденція збережеться і в першій половині серпня”, — переконані Суханови.

На думку астрологів, у липні воєнні дії прискоряться. Можливо, відбудуться важливі події, які поки що не враховуються військовими аналітиками.

“5 липня Україна входить у новий астрологічний період. Він буде активнішим у військових діях і прискорить динаміку у війні. Це буде на користь України. У країні стане спокійніше. Значне зменшення військових дій можливе лише з осені 2022 року. Зараз обстрілів може стати більше, тому важливо перебувати в безпечних місцях і не наражати себе на небезпеку”.

Говорити про готовність Білорусі вступити у війну проти України астрологи поки не наважуються.

“Зараз важко сказати, чи вступить Білорусь у війну. Однак якщо це станеться, то ніяк не вплине на кінцевий результат і динаміку воєнних дій. Навпаки, може зіграти проти лукашенка та путіна”.

Фото взяте з вільних джерел