fbpx
гороскоп
Очікуйте щонайменше десять бомб: тарологиня Ірина Клевер розповіла, до чого і в яких містах готуватися українцям до кінця серпня

Очікуйте щонайменше десять бомб: тарологиня Ірина Клевер розповіла, до чого і в яких містах готуватися українцям до кінця серпня.

На деякі українські міста чекає велика небезпека.

Тарологиня Ірина Клевер повідомила, що до кінця літа чекає на міста, які знаходяться в найважчій ситуації від початку війни.

За її баченням, в Харкові ситуація трохи покращиться. Обстріли звісно. будуть, але їх буде вже менше.

“Вже не буде такого, що бомблять, бомблять і бомблять. Все вже йде на спад. Але окупанти намагатимуться показувати, що вони бомблять Харків. Вони хочуть, щоб їх боялися. Але їхні ресурси закінчуються”, – сказала Клевер на YouTube-каналі “ТОР”.

Що стосується Херсону, то тарологиня повідомила, що там триватимуть активні бойові дії.

“Якщо по Харкову був перевернутий “з рогами”, то в Херсоні окупанти нікого жаліти не будуть. Але поза загрозою зовсім маленькі села, там окупантів не буде”, – додала таролог.

Також, за баченням Клевер, страждати від “сусідів” буде Дніпро. Вона уточнила, що в Дніпрі окупанти точно знають, що треба бомбити. Буде щонайменше десять бомб.

Тарологиня проговорилася і про Миколаїв. Вона зазначила, що в “сусідів” вже немає наміру знищувати це місто. Там ще можуть бути “прильоти”, але набагато менше, ніж було раніше.

У Вінниці також будуть “бахкання”, але поодинокі. За підрахунками Клевер, Запорізька область також буде ще у важкій ситуації. Там очікуються диверсійні групи.

кожен повинен стояти на своєму фронті! Разом до Перемоги!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page