fbpx

Одеські соки від Сергія Тігіпко: бізнесмен має намір стати власником “Сокового заводу Кодимський” на Одещині

Скоріше за все, одеські соки тепер будемо пити від Сергія Тігіпко.

Тому що за даними Антимонопольного комітету (АМКУ), Кіпрська компанія T.A.S. Overseas Investments Limited, яка належить бізнесмену Сергію Тігіпко, має намір купити хоче “Соковий завод Кодимський” (Одеська область). Про це інформує бізнес-портал Іnvestory.news.

Як відомо, група “ТАС”, засновником і основним акціонером якої є Сергій Тігіпко, заснована у 1998 р. Має активи у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах.

“Соковий завод Кодимський” входить до складу компанії “Інтерджус”, яка, крім цього заводу, володіє заводом у Дніпропетровській області. Два заводи компанії переробляють у сезон 120 тис. т яблук та мають місткості для зберігання понад 8 тис. т яблучного концентрату. За інформацією Єдиного держреєстру юросіб, фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами заводу є Дар’я Лаврова та Андрій Ясир.

Крім того, FinTech-стартап MyCredit в рамках раунду А залучив інвестиції обсягом $3млн. Лід-інвестором раунду виступила фінансова група “ТАС”.

Джерело 

You cannot copy content of this page