fbpx
життєві історії
Одна радість, уколи робила вельми гарненька медсестричка Катя. Ми обмінялися телефонами і почали спілкуватися. Через кілька днів після виписки я призначив їй побачення, і вона з радістю погодилася. Закрутилося. – Не можеш телефону навіть купити, на “копійці” пересуваєшся, біднота. Я запропонував їй змінити роботу, а поки вона буде в пошуку, можу її з сином забезпечувати. Зарплата у мене була хороша і стабільна. Її «фаворит» коштував досить дорого – 25 тисяч гривень

Цієї осені зі мною трапилася неприємна історія. Я дуже застудився. Думав, у мене звичайна застуда, але виявилося все набагато серйозніше. Лікування було дуже неприємне. Одна радість, уколи робила вельми гарненька медсестричка Катя. Мені вона сподобалася з першого погляду. Я, не дивлячись на кількість «претендентів», які постійно стояли в черзі, їй теж припав до душі.

Ми обмінялися телефонами і почали спілкуватися. Через кілька днів після виписки я призначив їй побачення, і вона з радістю погодилася. Закрутилося.

Наші стосунки тривали близько місяця. Я дізнався, що від першого шлюбу у неї є син Гліб, а сама вона з дитиною і мамою живе в однокімнатній квартирі. Катя була хорошою дівчиною, але дуже втомлювалася на роботі. Я запропонував їй змінити роботу, а поки вона буде в пошуку, можу її з сином забезпечувати. Зарплата у мене була хороша і стабільна. Я працював настроювачем верстатів на заводі. Правда, їздив я поки що на дідусевій “копійці”, бо збирав собі на хорошу машину. Катя на мою пропозицію погодилася.

Наші взаємини стали більш глибокими. Я часто заїжджав до неї в гості, порозумівся з Глібом. Періодично балував і його, і її подарунками. Спочатку купив своїй дамі серця дорогий фірмовий одяг, потім вона почала скаржитися, що її пуховик вже зносився, а вона все життя мріяла про шубу. Через тиждень моя благовірна вже раділа обновці.

Я періодично запитував у неї, як там пошуки роботи. Але моя дівчина все «годувала» мене відмовками: то мало платять, то вимагають занадто багато… Поки вона в пошуках!

Так наші стосунки протривали близько півроку. Я вже подумував над тим, щоб з’їхатися і жити разом, а то ці нескінченні пошуки квартир для зустрічей і вдома у батьків, коли їх немає вдома, почали нас обох напружувати. У моєї мами є однушка, де ніхто не живе. Найчастіше ми зустрічалися там. Але ми ж не підлітки, пора вже визначитися…

Я вирішив познайомити Катю з мамою. Мама зраділа, приготувала звану вечерю і почала чекати майбутню невістку. Спочатку все йшло дуже пристойно і правильно. Мама не могла нарадуватися красивою чарівною Катериною, а та в свою чергу показувала себе тільки з кращого боку.

Але ось мама запитала про наше майбутнє. І тут Катя випалила таке, чого ніхто з нас двох не очікував. Моя дівчина сказала, що ми плануємо з’їхатися, але у неї місця для нашої сім’ї немає, а ось мама моя може поступитися нам своєю двушкою, а сама переїхати в гостинку. У моєї мами очі на лоб полізли. Як і у мене. Катя явно перегнула палицю!

Мама категорично відповіла, що це її житло і нікуди з’їжджати вона не має наміру. Вона хотіла запропонувати гостинку нам, але якщо пішли такі справи, то дуже подумає, чи варто це робити. Я взагалі слова промовити не міг! Не чекав, що Катя так у нахабну запропонує мамі з’їхати з її ж житла!

Я пішов проводжати Катю. Мама сказала мені, коли я повернувся, що ця дівчина сповнена сюрпризів, і щоб я був напоготові. Я тільки відмахнувся!

Через тиждень Катя почала натякати, що у неї вже старий телефон, і він погано працює. Я сказав, що треба трошки потерпіти і тоді купимо той, який вона захотіла. Її «фаворит» коштував досить дорого – 25 тисяч гривень. Але Катя запропонувала взяти мені кредит і поступово виплачувати його. Я не погодився. Не люблю нікому бути повинним, особливо банку. Це вже мої принципи.

А ще через тиждень Катя зателефонувала мені і сказала, що нам варто розійтися. Причину вона вказала вельми неоднозначну. Сказала, що я занадто для неї бідний: телефон не можу кеупити, пересуваюся на “копійці”…

Ось досі міркую, може треба було взяти той телефон в кредит. Так би й зараз зустрічалися…

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page