fbpx

Одні наше весілля хотіли в кафе, щоби було дешевше, інші наполягали на ресторані. Їм здавалося це престижніше. Почали нас ділити. Одні вважали, що ми повинні жити в них, інші думали так само. Коли народився Миколка, дійшло до абсурду. Нас з Сашком це так втомило, що ми приготували сюрприз. Та ми не очікували! Смішніше й безглуздіше ситуації і придумати не можна

Я завжди була переконана, що в заміжжі головне порозумітися зі свекрухою – і тоді можна буде уникнути багатьох конфліктів у сім’ї. Але наші з чоловіком батьки не порозумілися ще до нашого весілля. Причини ніякої особливо не було.

Одні наше весілля хотіли в кафе, щоби було дешевше, інші наполягали на ресторані. Їм здавалося це престижніше, весілля ж раз в житті.

Словом, ці та інші дрібниці зробили наших з Сашком ворогами. На нашому весіллі рік тому вони не спілкувалися і не помічали один одного, що, звичайно ж, не додало нам святкового настрою.

Після одруження ми могли б жити у моїх або чоловіка батьків, житлоплоща що там, що там дозволяє. Але вони почали нас ділити. Одні вважали, що ми повинні жити в них, інші думали так само. У результаті нам довелося винайняти квартиру.

Коли у нас народилася дитина, синочок Миколка, ми подумали, що ця подія точно їх помирить. Але помилилися. Дійшло до абсурду. Поява онука лише посилила цей безглуздий конфлікт. Приходили до дитини вони по черзі, і ми повинні були дотримуватися правил, щоб хтось не прийшов зайвий раз. Нас з Сашком це так втомило, що ми приготували сюрприз.

Минуло вже три роки, ми купили свою квартиру і переїхали до іншого району Києва. Чоловік запропонував не говорити батькам, де ми тепер житимемо, а поставити їх перед фактом. Приїхати до нас у гості та побачити онука вони можуть тепер, лише помирившись.

Але на те, що сталося, ми ніяк не очікували. Наших батьків зблизила образа на нас, що ми з ними так вчинили! Вони відмовилися до нас їздити! Смішніше й безглуздіше ситуації і придумати не можна. Тепер у нас із чоловіком часто виникають суперечки, хоча раніше їх ніколи не траплялося.

Я вважаю, що треба поїхати до них та поговорити, а чоловік категорично проти цього. Сашко сказав, що спілкуватиметься з усіма ними лише в тому випадку, коли все це закінчиться, і вони нарешті зрозуміють, що треба спілкуватися всім разом як одна сім’я. Чим це закінчиться і що робити далі, я не знаю. Вже о-о-о-така голова від цього чесно кажучи.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page