fbpx
життєві історії
Одного разу, коли Максим писав листа, він випадково переплутав адресати, і до Олени прийшла геть не її звісточка. В ту мить вона згадала всі перешіптування в свою адресу, що такий красень, просто не зможе бути лише з нею. Їй стало так боляче, вона не очікувала такого повороту в житті. Всі наступні листи Олена не відкриваючи, відкладала в ящик

Завжди хотіла написати про цю історію, і ось настав цей час.

Максим та Олена почали зустрічатися, ще зі школи. Ніхто не перешкоджав їхньому щастю, адже по їх очах було все зрозуміло – жити один без одного вони не зможуть.

Максим був неймовірно вродливий, багато дівчат заздрили Олені, та й сама Олена була чарівною, тендітною, рудоволосою, а головне, з неймовірним почуттям гумору дівчиною. Біля неї ніколи не було сумно. Вони наче доповнювали одне одного.

За спинами шепотілися, що з таким красенем буде важко жити, адже чоловікам завжди хочеться чогось нового, та Олена навіть про таке й не задумувалася.

Прийшов час, коли Максима забрали в армію. Вони обіцяли одне одному писати листи. Так і було. Та як виявилось потім, Максим писав не одній Олені. Так, в нього були якісь інтрижки на стороні, та для нього це не було серйозно, а більш, так, як розвага.

І ось одного разу, коли Максим писав наступного листа, він випадково переплутав адресати, і до Олени прийшла геть не її звісточка. В ту мить вона згадала всі перешіптування в свою адресу, що такий красень, просто не зможе бути лише з нею. Їй стало так боляче, вона не очікувала такого повороту в житті. Всі наступні листи Олена не відкриваючи відкладала в ящик.

Сам Максим ніяк не міг зрозуміти, що ж таке трапилося, чому його кохана не відписує. Вже й почали крутитись не добрі думки в голові. – Не дочекалась мабуть…

В цей час він сильно злякався за свою любов, в думках у нього й не були інші дівчата. Він служив і мріяв, що коли повернется, то запропонує своїй коханій вийти заміж.

Максим не припиняв писати листи, та відповіді все ж не було. Та Олені в якийсь час зойкнуло серце. Вона зрозуміла, що щось тут не так і в цей же час відкрила один із листів коханого, а там, як вона й очікувала, її Максим признавався в коханні і страждав від того, що не розумів, що ж відбувається.

Саме тому, що Олена була розумною жінкою, вона й пробачила свого Максима, з ким ж не буває, ну оступився разок.

На кінець історії напишу одне: мої мама з татом живуть душа в душу. Такої любові, як у них все життя, я хочу побажати кожному. У мене ще є два брата та сестричка. У всіх нас чудові сім’ї, а все тому, що у нас був приклад – гарний приклад!

Прислухайтесь до свого серця, воно ніколи не підведе. Будьте здорові та щасливі!

Автор – Наталя У

Спеціально для ibilingua

Передрук суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pufikhomes

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page