fbpx

Одного разу Людмила Іванівна так і сказала мені: самі народжуйте – самі виховуйте. Останнім часом батьки чоловіка постійно стали просити у нас грошей у борг, їм завжди кудись треба великі суми в доларах на невизначений термін. Тобто у нас маленька дитина, а чоловік віддає їм наші збереження, які ми вдвох заробили, коли до весілля на два роки на заробітки їздили. На Великдень знову виникла ця ситуація: приїхала Людмила Іванівна, і підчас обіду сказала, що їм треба 2 тисячі доларів, бо полетіла пральна і плитку треба обновити. І я просто не витримала. Сказала Дімі, що я категорично проти, аж до розлучення, якщо він дасть матері ці гроші – вони майже останні

Коли ми з Дмитром тільки зустрічалися, у нас були добрі стосунки з родичами. А ось коли побралися і народилася наша донечка – все почалося.

Маму Дмитра не влаштовувало буквально все. Жодне родинне свято разом не обійшлося без якогось конфлікту, Людмила Іванівна скрізь чіпляла моїх батьків, у результаті – батьки Дім і мої між собою не спілкуються взагалі, свекруха нам не допомагає ніяк, за рік вона приїхала два рази побачити Софійку.

Одного разу Людмила Іванівна так і сказала мені: самі народжуйте – самі виховуйте. Сумно мені лише, що Діма завжди на боці мами, всі такі-сякі, а мама – хороша, просто мама не так висловилася, не те мала на увазі, її не так зрозуміли, зустріли і таке інше.

Я розумію: мати є мати, мені їхня допомога і не потрібна, нехай живуть і насолоджуючись життям. Але останнім часом батьки чоловіка постійно стали просити у нас грошей у борг, їм завжди кудись треба великі суми в доларах на невизначений термін.

Тобто у нас маленька дитина, а чоловік віддає їм наші збереження, які ми вдвох заробили, коли до весілля на два роки на заробітки їздили.

На Великдень знову виникла ця ситуація: приїхала Людмила Іванівна, і підчас обіду сказала, що їм треба 2 тисячі доларів, бо полетіла пральна і плитку треба обновити. І я просто не витримала.

Сказала Дімі, що я категорично проти, аж до розлучення, якщо він дасть матері ці гроші – вони майже останні, що у нас залишилися. А коли свекруха вже поїхала, між нами з Дімою стався дуже серйозний конфлікт, про який я трохи пізніше розповіла по телефону своїй мамі.

Моя мама стала на мій бік, сказала, що дивіться самі і дала Дімі зрозуміти, що у нас дитина і потрібно жити проблемами нашої родини, а не постійно віддавати з родини гроші. Мені вона теж сказала, щоб ми перестали сперечатися, а жили нормально.

Ми помирилися з чоловіком, гроші він своїм батькам цього разу не дав, але тепер моя мама відмовилася з ним спілкуватися. Вона така людина, що якщо з кимось у неї стався конфлікт, то вже вважай до кінця днів не спілкуватимуся, у неї дуже суворий характер, вона не поступлива від слова взагалі.

Мені тепер дуже гірко і сумно, що так вийшло. Краще б я мамі взагалі нічого не говорила! Не знаю, що робити і як вирішити  тепер цю ситуацію. Я шукала підтримку у мами, а отримала ось що.

Як налагодити спілкування? як зробити, щоб був мир між мамою і чоловіком? Про сватів я навіть не говорю, там марно навіть пробувати, але хоча б мами з чоловіком? Я з нею навіть не починаю про це поговорити, бо боюся почути, що вона ніколи з ним не захоче спілкуватися.

А я ще й при надії другою дитинкою, і не виходить радіти, бо всі рідні між собою не спілкуються. Я пообіцяла собі більше ніколи не посвячувати маму у свої проблеми, краще все вирішити самій, ніж потім мати ось таке. Заздалегідь дякую за поради!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено.

You cannot copy content of this page