fbpx
життєві історії
Одного разу мама Кирила навіть спробувала дати мені «цінну» вказівку, що надягати, коли лягаю в постіль. Я просила Кирила, аби він розібрався зі своєю матір’ю, але він нічого не робив. Тоді я вирішила покласти цьому край. Я потай склала речі чоловіка, і ми поїхали до Софії Борисівни

Софія Борисівна знала, що в суботу ми відсипаємося, але взяла за правило телефонувати нам вранці. Вона вимагала, щоб я вставала і готувала її синові сніданок. Потім вона заявляла щось на кшталт: «Його сорочки не цілком чисті. Що ти використовуєш для прання?»

Одного разу мама Кирила навіть спробувала дати мені «цінну» вказівку, що надягати, коли лягаю в постіль.

Я просила Кирила, аби він розібрався зі своєю матір’ю, але він нічого не робив. Тоді я вирішила покласти цьому край. Я потай склала речі чоловіка, і ми поїхали до Софії Борисівни. Там я кинула мамі чоловіка Кирилову валізу і сказала, що якщо вона думає, що може стати найкращою дружиною для свого сина, то вона може повернути його. Я не стою у неї на дорозі і охоче даю їй таку можливість.  Будь ласка.

Кирило потім якийсь час злився на мене, але в результаті поговорив зі своєю матусею і ці безглузді дзвінки припинилися. Перестала Софія Борисівна і порадами мене атакувати, приходячи до нас у гості. Не знаю, правда, чи надовго це, але сподіваюся, що щось мама чоловіка та усвідомила.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page