fbpx
життєві історії
Одного разу Саша просто зібрав необхідні речі і пішов. Я була впевнена, що він повернеться, він же любив дітей, а я любила його. Але цього не сталося. А днями я зустріла чоловіка і справжню причину нашої сварки. Його коханка зовсім на мене не схожа, була одягнена в подерті джинси і розтягнену футболку, волосся коротке, ніякої жіночності. Моє життя ніби зупинилося

Моє життя ніби зупинилося

З Сашею ми прожили 9 років, у нас двоє дітей, 11 і 4 роки. Познайомилися коли він навчався в університеті, а я в коледжі, трохи зустрічалися. Потім мені здалося, що він якийсь легковажний. Саша мені пообіцяв, що зміниться, буде хорошим чоловіком, і я повірила.

Ми поїхали жити в районний центр, звідки він родом. Заробляв він не багато, а я незабаром завагітніла і пішла в декрет. Весь час підштовхувала чоловіка, щоб він заробив для нас квартиру, щоб підробляв побільше, як його колеги. А Сашко був занадто чесний, не хотів робити як колеги, хоча тоді заробляв би набагато більше.

Після народження першої дитини він трохи віддалився, а після народження другого зовсім замкнувся в собі. Додому прийде – і в комп’ютер уткнется. Я йому говорила, що нам потрібна автівка, ремонт і т.д., а він тільки відмахувався. На мені було прибирання, готування, всі завжди ситі і охайно одягнені, але Саша цього не цінував. Не розумів, що кохання, коли всі засинають, мені не потрібне, що я дуже втомлююся з дітьми. По дому зовсім не допомагав, дітьми цікавився, але більше ними займалася я.

Я вирішила здобути вищу освіту, він був не проти. Провчилася платно на економічному рік, але вирішила, що це не моє, пішла в юридичний, закінчила. Саша допоміг мені влаштуватися на роботу, але робота була так собі, я довго лаяла його, що не міг знайти краще.

Далі чоловік став приходити додому напідпитку, хоча раніше цього не робив, потім кілька разів не ночував дома. Мені “добрі люди” донесли, що у Саші є коханка. Я відразу зрозуміла, що його “причарували”, бо він став сам не свій. Було багато сварок, він залишився зі мною, але нічого, по суті, не змінилося. Саша обіцяв, що стане іншим, але далі обіцянок справа не йшла.

Він божився, що ніякої коханки у нього немає. Я робила вигляд, що вірю, хоча він часто під різними приводами вечорами зникав з дому, нібито, чергував на роботі.

Одного разу ми дуже сильно поскандалили. Саша зібрав необхідні речі і пішов з дому. Я була впевнена, що він повернеться, він же любив дітей, а я любила його. Але він не повернувся. Я благала, розпитувала знайомих, де він і з ким живе, говорила, давай спробуємо знову, але він сказав, що не повернеться. Сказав, що вже живе з іншою жінкою.

Днями я зустріла їй обох: вона зовсім на мене не схожа, була одягнена в подерті джинси і розтягнену футболку, волосся коротке, ніякої жіночності. Я побачила, з ким Саша зраджував мені всі ці роки.

Я не хотіла розлучення, але він наполіг, я подала на аліменти. Залишив нам з дітьми трикімнатну квартиру, але вона ж в іпотеці – ще три роки платити! Він спочатку платив, а потім сказав, що більше не буде, тому що я, нібито, чутки розпускаю про його “нову любов”. А я тільки правду говорила!

У мене зарплата маленька, аліменти теж невеликі, складно нам живеться, хоча батьки іноді допомагають. Я з Сашком не спілкуюся, а коли тепер уже колишній чоловік приходить до дітей, я йду відразу – не хочу нічого спільного з ним мати і взагалі розмовляти. Я стільки для нього зробила, дітей народила йому, готувала, прибирала, гладила, вдома завжди чистота і порядок, а він ось так зі мною!

Дуже хочу, щоб його “нова любов” відчула на своїй шкурі все те, що відчула я. Не знаю тільки як це зробити.

І не знаю, як мені все-таки з ним поводитися, підкажіть. І що мені робити, я його більше не люблю, але дуже б хотіла, щоб у дітей був батько…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page