fbpx
життєві історії
Одного разу він приходить додому не сам, а з дівчиною Сашенькою, і представляє її, як свою дружину. Зінаїда Петрівна була дуже рада такій невістці, міська, з університетською освітою, з забезпеченої сім’ї, її радості не було меж. Вона сиділа і мріяла, ось, нарешті, її синочку попалася гідна дівчина, але не тут, то було

Зінаїда Петрівна сама ростила сина Кирила і нікому його в образу не давала. Час минав, хлопчик ріс, закінчив школу, вступив до інституту, закінчив його. Зараз працює у великій компанії менеджер середньої ланки, мами гордість і опора думала вона.

Хлопець був видатний, від дівчат не було відбою. Зінаїда Петрівна не надавала значення його черговій пасії, але він привів її додому і представив, як свою майбутню наречену. Вона не могла допустити, щоб якась сільська дівчина була дружиною її синові.

Вона вважала, що у його сина повинна бути гідна дружина, з вищою освітою, з хорошої сім’ї, міська. Вона подзвонила Валі, так звали новоспечену майбутню дружину сина, і попросила про зустріч. Валя спізнювалася, і коли вона прийшла жінка їй сказала, все, що вона думає про неї і їхнє весілля.

Дівчина не рівня її сину, що їм ніде буде жити, він має вищу освіту, а у неї все те, технікум, і, що вона літня людина і хоче на старості років відпочити.

Валі було дуже прикро, але вона зрозуміла, що їм з Кирилом доведеться розлучитися, не дивлячись на те, що вона його дуже любила. Валя вже заочно навчалася в університеті на момент зустрічі з Кирилом.

Ось одного разу він приходить додому не сам, а з дівчиною Сашенькою, і представляє її, як свою дружину. Зінаїда Петрівна була дуже рада такій невістці, міська, з університетською освітою, з забезпеченої сім’ї, її радості не було меж.

Вона сиділа і мріяла, ось, нарешті, її синочку попалася гідна дівчина, але не тут, то було.

Подзвонили батьки дівчини і попросили про зустріч, Зінаїда Петрівна не йшла, а летіла на цю зустріч, вона думала, що батьки дівчини будуть розмовляти з нею про весілля їхніх дітей.

Але мама дівчини сказала при зустрічі, що її син не рівня їх Саші, у неї університетська освіта, у нього всього лише інститут, у неї квартира, а у нього квартири немає, вона начальник відділу у фірмі батька, а він – менеджер середньої ланки. Вони не дають згоди на весілля їхньої дочки з її сином.

Після всього сказаного, вони піднялися і пішли, а Зінаїда Петрівна сиділа мовчки не рухаючись. Тут підійшли син з Валею і запитали, що з нею, чому вона сидить і плаче.

Жінка підняла очі і побачила усміхнені обличчя сина і щасливі очі Валі. Син попросив у мами вибачення і сказав їй, що дуже любить свою Валюша, він її знайшов і більше втрачати не хоче.

Тільки тепер Зінаїда Петрівна зрозуміла, що могла власними руками зруйнувати щастя власного сина.

Виявляється, Валя закінчила університет, і її запросили працювати в компанію, де працював її син, тепер вона начальник у її сина.

Валя все розповіла Кирилу про причини їх розриву, він взяв Валю за руку і хотів дуже серйозно поговорити з мамою і випадково зустрів її в парку.

Незабаром відбулося весілля Кирила і Валі, у них все добре. Я б хотіла побажати цій парі великої любові. А Зінаїда Петрівна отримала, в народі кажуть «відповідь», як вона надійшла з дівчиною Валею, так вчинили і з нею.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page