fbpx
життєві історії
Одного разу я відкрила в телефоні їх листування і була просто вражена. – Оленко, люба, кохаю тебе, ти найкраща дружина в світі. – Вона також йому відповідала з усією любов’ю. Богдан не виправдовувався, просто мовчав, пішов, потім повернувся і знову любов. День проходить, а всі думки тільки про Богдана. На все очі закрила і знову ми разом

Я коханка, одруженого чоловіка і вже цілих дев’ять місяців. Пишу, ридаю він зараз на морі відпочиває з дружиною…

А почалося все банально в Хелуін, це безглузде американське свято, кафе, музика, повільний танець і все! Потім цілу годину чекали таксі і говорили, сміялися, терлися носами. На третій Богдан мені подзвонив, потім прийшов в гості, сказав, що одружений вже цілих 25 років, дружина живе в Тернополі, а він втік від неї в столицю.

Про дружину слова поганого не сказав, повна гармонія і любов за винятком деяких дрібних розбіжностей. Син дорослий самостійний.

Такого чоловіка я чекала все життя: ніжний, лагідний, акуратний, напористий, золоті руки, світла голова… перерахувати все просто неможливо. І понеслася душа в рай! Спочатку зустрічалися набігами, а потім просто стали жити разом. Він їхав в Тернопіль і дзвонив через день, приїжджав і все тривало. Зі словами доброго ранку кохана починався мій день і так було завжди.

Розмов про розлучення я ніколи не затівала. Просто любила. Одне чула постійно, мене тягне до тебе, хочу бути з тобою. А як же дружина? Дружина якщо дізнається про наші стосунки, просто подасть на розлучення. Одного разу я відкрила в телефоні їх листування з дружиною і була просто вражена.

– Оленко люба, кохаю тебе, ти найкраща дружина в світі. Вона також йому відповідала з усією любов’ю. Я була здивована. Він не виправдовувався, просто мовчав, пішов, потім повернувся і знову любов. День проходить, а всі думки тільки про нього. На все очі закрила і знову ми разом.

Я запитала, чому якщо у вас така любов ви не разом? Вона так само могла кинути будинок і приїхати до тебе і жити разом, адже нічого не тримає її. Вона не приїде, тільки в гості.

Так минуло дев’ять місяців, приїхала дружина. На наступний день після роботи Богдан приїхав спочатку до мене, обнімав мене, цілував, потім до дружини. А в неділю о 9.30 приїхав до мене на інший кінець міста, кинувши дружину, щоб обійняти мене зранку.

Я просто плакала від щастя, Богдан говорив що я йому потрібна він це зрозумів нарешті. На наступний день відбулося, те чого я чекала весь цей час. Він розповів дружині, що у нього є інша жінка. Дружина в сльози, сумку зібрала і поїхала до Тернополя.

Але ця розумна жінка не стала розлучатися. Весь тиждень провисіла на телефоні з розповідями, що їй дуже погано. Він, як порядна людина, поїхав рятувати кохану. Жодного разу не подзвонив, хоча обіцяв, надіслав одну скупу СМС – Сумую! Телефон не відповідає. Я не знаходжу місця. І раптом випадково дізнаюся, він поїхав відпочивати . Сиджу і думаю, як жити? Без нього? Дружина його просто так не відпустить, він сам не може прийняти рішення, тиснути і наполягати не можу. Чекаю з моря погоди. Що навіє не знаю.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – typical.if

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook