fbpx
життєві історії
Одного разу я відкрила в телефоні їх листування з дружиною, і була просто вражена. Оленко, улюблена, люблю тебе, ти найкраща дружина на світі і т.д все в цьому дусі. Вона також йому відповідала з усією любов’ю. Він не виправдовувався, просто мовчав, пішов, потім повернувся і знову любов

А почалося все банально в Хелуін, це безглузде американське свято, кафе, музика, повільний танець і все! За матеріалами

Потім цілу годину чекали таксі і говорили, сміялися, терлися носами. На третій день він мені подзвонив, потім прийшов в гості, сказав, що одружений вже цілих 25 років. Та по певних обставинах, вони живуть у різних містах, і їздять один до одного в гості.

Про дружину слова поганого не сказав, повна гармонія і любов за винятком деяких дрібних розбіжностей.

Син дорослий самостійний. Такого чоловіка я чекала все життя… ніжний, лагідний, акуратний, напористий, золоті руки, світла голова… перерахувати все просто неможливо.

І понеслася душа в рай!

Спочатку зустрічалися набігами, а потім просто стали жити разом.

Зі словами доброго ранку кохана починався мій день і так було завжди. Розмов про розлучення я ніколи не затівала. Просто любила шалено. Одне чула постійно, мене тягне до тебе, хочу бути з тобою. А як же дружина? Дружина якщо дізнається про наші стосунки, просто подасть на розлучення.

Одного разу я відкрила в телефоні їх листування з дружиною, і була просто вражена… Оленко, улюблена, люблю тебе, ти найкраща дружина на світі і т.д все в цьому дусі. Вона також йому відповідала з усією любов’ю.  Він не виправдовувався, просто мовчав, пішов, потім повернувся і знову любов.

День проходить, а всі думки тільки про нього… на все очі закрила і знову ми разом. Я запитала, чому якщо у вас така любов ви не разом?

Вона так само могла кинути будинок і приїхати до тебе і жити разом, адже нічого не тримає її. – Вона не приїде, тільки в гості. Так минуло дев’ять місяців, приїхала дружина.

На наступний день після роботи він приїхав спочатку до мене, обнімав мене, цілував був неперевершений, потім до дружини. А в неділю о 9.30 приїхав до мене на інший кінець міста, кинувши дружину, щоб обійняти мене зранку.

Я просто плакала від щастя, говорив що я йому потрібна він це зрозумів нарешті. На наступний день відбулося, те чого я чекала весь цей час. Він розповів дружині, що у нього є інша жінка. Дружина в сльози, сумку зібрала і поїхала в своє місто.

Але ця розумна жінка не стала пороти гарячку і розлучатися. Весь тиждень “провисіла” на телефоні з розповідями, що їй дуже погано. Він, як порядна людина, поїхав рятувати кохану.

Жодного разу не подзвонив, хоча обіцяв, надіслав одну скупу СМС Сумую! Телефон не відповідає. Я не знаходжу місця… І раптом випадково дізнаюся він поїхав відпочивати… Сижу і думаю, як жити?

Без нього… здохну? Дружина його просто так не відпустить, він сам не може прийняти рішення, тиснути і наполягати не можу. Чекаю з моря погоди… що навіє не знаю…

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook