fbpx
життєві історії
Одним словом, я попросила свого сина, щоб він пішов у магазин і купив мені звичайнісінький телефон. Я одразу ж перевела йому на карту потрібну суму. А ввечері мені зателефонувала невістка. Я подумала, що вийшло якесь непорозуміння. Адже сама оплатила свій телефон

Минулого місяця у нашій сім’ї стався серйозний конфлікт, винною у якому не з власної волі виявилася я.

Справа в тому, що мій старий телефон зовсім перестав працювати. Старий кнопковий слайдер вже давно доживав своє. У телефонах я зовсім не розуміюся, та й навіщо мені це?

Мобілку я використовую, щоб зв’язатися з рідними. Але тепер це стало практично неможливо, тому що в телефоні зламався чи то динамік, чи мікрофон.

Одним словом, я попросила свого сина, щоб він пішов у магазин і купив мені звичайнісінький телефон. Я одразу ж перевела йому на карту потрібну суму. Про те, щоб він купував телефон за свої гроші, навіть не йшлося.

Вдень Міша привіз мені новенький телефон, все в ньому налаштував та поїхав. А ввечері мені зателефонувала невістка і почала кричати на мене:

– Та як вам не соромно! Ви ж знаєте, що ми сплачуємо з Мишком кредит за квартиру! У нас немає зайвих грошей на ваші забаганки!

Потім вона відразу ж кинула трубку, я навіть слово не встигла вставити.

Я подумала, що вийшло якесь непорозуміння. Адже сама оплатила свій телефон. Але передзвонювати я не стала, бо дуже розхвилювалася.

Але тільки-но мені стало легше, телефонний дзвінок пролунав знову. Знову невістка:

– Розуму незбагненно! Я ніколи б не подумала, що мати може забрати у сина останні гроші! Людмило Федорівно, я так розчарована у вас!

За годину після чергового дзвінка до мене додому прийшов Міша. Запитав, чи я пущу його до себе переночувати, бо дружина його вигнала.

Цирк! Виявилося, що Валерія не повірила Міші і вирішила, що він купив телефон за гроші із сімейного бюджету. Причому її навіть банківський переказ не переконав. Мовляв, ми із сином усе підлаштували, щоб вона нічого не запідозрила.

Я розуміла, що проблема далеко не в моєму телефоні. Син розповів мені, що нещодавноуу них виник конфлікт із дружиною. Вона хотіла, щоб він купив їй айфон. Грошей на такий дорогий телефон він не має. Все зароблене йде на квартиру та їжу. Лера і сама це чудово знає. Але сцену йому з цього приводу влаштувала, мовляв, треба тоді більше заробляти.

Вранці Міша пішов на роботу. А за годину Валерія знову мені зателефонувала:

– Ну що, ви раді? Через ваш телефон ми з Мишком розлучаємося!»

Я була просто сама не своя. Невже безглузде непорозуміння з дружиною може призвести до такого результату? Мені здається, Лера просто шукала якусь нагоду, щоб покинути мого сина.

Тільки мені цікаво, де вона жити тепер збирається. За квартиру платив тільки мій син. Не можу оговтатися від поведінки невістки. Але я впевнена, що мій Мишко знайде собі кращу дружину! Він порядний і працьовитий, симпатичний хлопець, його якась дівчина ще оцінить по заслузі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.