fbpx
гороскоп
Одним – втрата гаманця, іншим – романтика: чого чекати кожному українцю на вихідні, 6-7 серпня 2022 року. Астроексперти зробили свої підрахунки. Вам потрібно лише прислухатися!

Вихідні хочеться провести весело, наприклад, забутися з друзями на природі або влаштувати вечірку вдома. Але 6 і 7 серпня вам краще не приймати легковажних рішень, тому що це обернеться великими халепами для вас.

Одним – втрата гаманця, іншим – романтика: чого чекати кожному українцю на вихідні, 6-7 серпня 2022 року. Астроексперти зробили свої підрахунки. Вам потрібно лише прислухатися!

Овен

Не бійтеся сяяти та показувати, хто ви є насправді. Іноді ви відчуваєте, що не здатні здійснити свою мрію, але ця невпевненість заважає вам рости. Працюйте над самооцінкою, пам’ятайте, що у вас є все.

Телець

Не плануйте нічого активного, краще всі вихідні провалятися у ліжку й узагалі нічого не робити. Максимум – прогулятися десь поблизу. Якщо ж ви змушені працювати, то у максимально спокійному темпі, щоб не навантажувати себе надмірно.

Близнюки

Стережіться спалахів незрілості: можливо, вам здається, що весь світ проти вас і що ви у центрі уваги. Таке ставлення нікуди вас не приведе та принесе вам негативні наслідки. І ще маленька порада, бережіть свій гаманець, ви можете його забути та втратити найважливіші документи.

Рак

У вас буде чималий вибір того, як провести ці вихідні, ваші друзі та знайомі наввипередки запрошують вас до себе, та ще й паралельно доводиться вирішувати якісь виробничі питання, тож ці дні будуть насиченими та різноманітними.

Лев

Робота, робота та ще раз робота – на вас чекають дні вирішення невирішених питань. Все буде добре, і як тільки це буде вирішено, настане час спокою та відсутності стресу.

Діва

Друзі вас надихають і мотивують на активний відпочинок, і ви можете вирушити кудись разом, причому, вам вдасться як попрацювати, так і відпочити, ви зможете набратися нових вражень та емоцій.

Терези

Ваш щасливий день буде 7 серпня, і краще скласти список усіх справ, які ви маєте на розгляді, і вказати дату, коли ви хочете їх зробити. Те, що написано на згаданому папері, станеться чудовим чином.

Скорпіон

Розпочніть у ці дні якусь нову главу вашої книги життя. Приміром, можна переїхати до коханої людини чи зайнятися новим напрямом діяльності, спробувати нове й цікаве.

Стрілець

Слідкуйте за своїм здоров’ям! Ви не відпочиваєте, і будь-які симптоми ви відкладаєте убік, тому що думаєте, що є важливіші “речі”, на які потрібно звернути увагу. Ваше тіло прагне більшого кохання. Слухай його.

Козеріг

Хоч і доводиться трудитися у ці вихідні, але вам це буде приємно і корисно, адже всі ваші зусилля працюють на вашу славу. Можливо, доведеться десь виступати, проводити якісь конференції та майстер-класи.

Водолій

Ви переживатимете трaвми з минулого, і це змусить вас провести вихідні в роздумах. Підніміть собі настрій, залишаючись удома, обіймаючись і дивлячись улюблені фільми, насолоджуючись смачною піцою (чи улюбленою їжею).

Риби

Хороший час для того, щоб потурбуватися про запаси на зиму. Тож цими вихідними ви можете зайнятися консервацією чи закупівлею продуктів. Можете вже попередньо скласти списки того, що знадобиться.

Гарних вам вихідних! Бережіть себе і Україну!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page