fbpx
гороскоп
Одним зрада, іншим поповнення в родині: гороскоп на четвер для вас склали найкращі екстрасенси країни. Як провести день, щоб не відігнати від себе удачу

Одним зрада, іншим поповнення в родині: гороскоп на четвер для вас склали найкращі екстрасенси країни. Як провести день, щоб не відігнати від себе удачу

Гороскоп на 25 серпня 2022 року.

Гороскоп на 25 серпня 2022 року допоможе не помилитися під час ухвалення важливих рішень. Кому треба бути уважним, а хто отримає приємний сюрприз від Долі?

Овен

Трохи напружений день. Можливі конфлікти з коханою людиною. Намагайтеся не злитися і прислухайтеся до думки оточення.

Телець

Прекрасний день, який обіцяє багато сюрпризів. Є ймовірність отримати несподіваний фінансовий прибуток. Вечір проведіть у колі сім’ї.

Близнюки

День обіцяє бути дуже вдалим. Але тільки в тому разі, якщо ви будете готові до змін і з відкритою душею зустрінете всі труднощі.

Рак

День планування. Зірки радять сісти і подумати, чого ви насправді хочете. Не бійтеся змін. До вечора очікується прихід гостей. Добре проведіть час.

Лев

Вам варто зосередити свою увагу на сім’ї. Проведіть час із дітьми, погуляйте, поговоріть відверто. Їм бракує вашої уваги.

Діва

Напружений день. На роботі проти вас плетуть змову. У ваших інтересах з’ясувати, хто зачинщик, і прибрати конкурента з дороги.

Терези

Не виключена поява на вашому шляху невеликих труднощів, особливо якщо нові задуми належать до розряду ризикованих. Зірки радять не ухвалювати імпульсивних рішень і завжди думати головою.

Скорпіон

Суперечливий день. Не треба ухвалювати поспішних рішень, проте й зволікати не варто. Можливі знайомства з впливовими людьми. Спробуйте закріпити корисні зв’язки.

Стрілець

Хороший день. Є можливість узяти участь у новому цікавому проєкті. Однак зірки радять бути вкрай обережним, щоб не на “косячити”.

Козеріг

Небезпечний день. Можливі серйозні конфлікти, і ви будете готові обстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки, що може ускладнити і без того важку ситуацію.

Водолій

Напружений день. Є ймовірність зради з боку близького друга. Запасіться терпінням і міцними нервами. Незабаром вам вдасться отримати реванш.

Риби

День обіцяє початок нових гармонійних стосунків. Можливо, ви дізнаєтеся про скоре поповнення в родині. Якщо потрібна допомога ― запитайте поради у батьків. Вони підкажуть.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua