fbpx
життєві історії
Одружений я на Наталі вже шість років, є син. Все було в нашій родині добре, можна навіть сказати – ідеально, доки не переїхали ми жити в інше місто. Справа в тому, що до переїзду ми орендували квартирі, а тут бабуся лишила у спадок Наталці приватний будинок, досить пристойний. Крім того, що тепер у нас є своє житло, ще маємо й невеликий садок, і навіть маленький городик. Мене не влаштовує те, що Наталя у всьому погоджується. Дійшло вже до того, що днями Наталя, що її батьки хочуть івд нас другу

Одружений я на Наталі вже шість років, є син. Все було в нашій родині добре, можна навіть сказати – ідеально, доки не переїхали ми жити в інше місто. На цьому наполягла дружина, а я погодився.

Справа в тому, що до переїзду ми орендували квартирі, а тут бабуся лишила у спадок Наталці приватний будинок, досить пристойний. Крім того, що тепер у нас є своє житло, ще маємо й невеликий садок, і навіть маленький городик.

Але проблема в тому, що тепер неподалік від нас живуть батьки дружини, які постійно втручаються в наше життя. Насамперед, тесть Богдан Леонідович почав командувати, що треба оновити сад і посадити нові дерева. Я проти, бо яблуні, хоч і старі, але ще нормально плодоносять, і дитині не доводиться купувати яблука, а якщо їх знищити та посадити нові, то ще треба чекати на врожай кілька років.

Теща Марія Олександрівна приходить під приводом допомогти дружині, але намагається все переробити по-своєму. Вона вже і ремонт запланувала, і внутрішні перегородки, на її думку, потрібно переробити.

Мене не влаштовує те, що Наталя у всьому погоджується зі своїми батьками, навіть не питаючи моєї думки. Я розумію, що це будино, але ж робити все доведеться мені, і, думаю, що якщо ми сім’я, то варто зважати на мою думку теж, на бажання всіх, а тільки слухатися вказівок тестя й тещі.

Дійшло вже до того, що днями Наталя, що її батьки хочуть, щоб у нас була ще дитина, поки вона все одно сидить без роботи, а вони приходитимуть допомагати.

Вперше ми посварилися, і я зрозумів, що Наталя трохи інша, ніж я її собі уявляв раніше, може, просто ідеалізував, а може, не було стороннього впливу. Дуже шкодую, що ми не продали цей будинок і не купили житло там, де жили раніше.

Ще не пізно все змінити, але гадаю, що батьки дружини не погодяться на це. А вона не посміє їм суперечити. Навіщо мені такий спадок? Як зберегти родину, забрати дружину з-під впливу її батьків?

Автор: Владислав

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!