fbpx
життєві історії
Одружилися ми, коли я вже була на сьомому місяці. Відсвяткували скромно, тільки найближчі. Після весілля йти нам з Назаром було нікуди, тому стали жити у Ольги Андріївни. У неї трикімнатна квартира. Я тоді ще не закінчила університет, а чоловік отримував дуже маленьку зарплату. Ми не могли собі дозволити окреме житло

У нас з Назаром щасливий шлюб. Ми разом вже 7 років. Є діти. У всіх відношеннях зразкова сім’я. Але ось зі свекрухою стосунки не склалися з першого ж знайомства.

Вперше я побачилася з матір’ю Назара, коли вже носила під серцем нашого старшенького синочка. І тоді майбутня свекруха відгукнулася про мене несхвально. Сказала, що я її сина просто прив’язала до себе дитиною. Але ми планували цю дитину, так що це неправда.

Одружилися ми, коли я вже була на сьомому місяці. Відсвяткували скромно, тільки найближчі. Після весілля йти нам з Назаром було нікуди, тому стали жити у Ольги Андріївни. У неї трикімнатна квартира. Я тоді ще не закінчила університет, а чоловік отримував дуже маленьку зарплату. Ми не могли собі дозволити окреме житло.

Не можна сказати, що ми зі свекрухою жили як кішка з собакою. Вона просто змирилася, що син вибрав мене. Але все одно вона не пропускала можливості мене якось зачепити. На кожному сімейному святі розповідала історію, як я виходила заміж “глибоко” вагітною. Натякала, що якби не дитина, Назар би давно мене кинув. Лаяла моє куховарство, критикувала мою зовнішність. Коли я прямо намагалася пояснити, що мене це сильно ображає, Ольга Андріївна тільки сміялася. Казала, що це вона так жартує, а у мене просто немає почуття гумору.

Назар весь час проводив на роботі і не хотів нічого чути про наші скандали. Вважав, що я сама себе накручую, і запевняв, що я обов’язково потоваришую з його мамою. Потім пішов з життя мій дідусь. У спадок мені дістався приватний будинок в передмісті. Ми туди переїхали. Я була просто на сьомому небі від щастя. Нарешті я буду єдиною господинею. Чоловіка на роботі підвищили, і ми вирішили народити другу дитину.

Коли на світ з’явився другий син, справлятися стало складно. За двома дітьми ледь вгледиш, плюс з приватним будинком додалися клопоти з городом і садом. Але я не скаржилася. Мені все одно було в радість жити у власному будинку.

Однак Назар вирішив, що мені потрібна допомога. Він хоче, щоб його мама переїхала до нас. Мовляв, їй одній живеться погано. А так буде по дому допомагати. Її квартиру можна буде здати в оренду, ще й грошей заробимо. Я прямо сказала, що це погана ідея. Я не ладнаю з Ольгою Андріївною. Жити з нею під одним дахом – це знову нескінченні скандали.

Назар ображається, називає мене егоїсткою. Я розумію, що їй там одній в квартирі самотньо. Але я не хочу, щоб вона жила з нами і лізла в наше життя. Чоловік продовжує стояти на своєму. Ніякі аргументи не працюють. Просто не розумію, як відстояти свою свободу.

Допоможіть порадою…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – e-narzeczeni

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook