fbpx
життєві історії
Один священник переодягнувся у безхатька і відвідав свою майбутню церкву, ходив навколо церкви протягом 40 хвилин, в той час, як вона заповнювалася людьми. Він попросив, щоб люди подали йому милостиню, щоб купити їжу… Вітав людей, але ніхто з людей не подав йому навіть дрібних і у відповідь отримав лише пильні і несхвальні, часом гидливі, погляди людей. Вони дивлися на нього зверхньо

Одному священикові дали призначення переїхати служити в один сільський храм. Приїхавши в село, він переодягнувся у безхатька і відвідав церкву.

Він ходив навколо церкви, яку незабаром повинні були передати йому для служіння, протягом 40 хвилин, в той час, як вона заповнювалася людьми. Він попросив, щоб люди подали йому милостиню, щоб купити їжу…

Але ніхто з людей, які прийшли в храм, не подав йому навіть дрібних.

Він вітав людей, але у відповідь отримав лише пильні і несхвальні, часом гидливі, погляди людей. Вони дивлися на нього зверхньо

Одному священикові дали призначення переїхати служити в один сільський храм. Приїхавши в село, він переодягнувся у безхатька і відвідав церкву.

Він ходив навколо церкви, яку незабаром повинні були передати йому для служіння, протягом 40 хвилин, в той час, як вона заповнювалася людьми…. Він попросив, щоб люди подали йому милостиню, щоб купити їжу…

Але ніхто з людей, які прийшли в храм, не подав йому навіть дрібних.

Він вітав людей, але у відповідь отримав лишн пильні і несхвальні, часом гидливі, погляди людей. Вони дивлися на нього зверхньо.

Коли він сидів у задній частині церкви, староста сказав, що радий представити нового священика.

Прихожани дивилися навколо, аплодуючи від радості і очікування.

І тоді бездомний чоловік вийшов до вівтаря. Ляскіт зупинився. Всі очі були спрямовані на нього.

Тоді він прочитав: «Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Отця Мого, наслідуйте Царство, уготоване вам від створення світу: Бо я голодував, і ви дали мені їсти; жадав, і ви напоїли Мене; був мандрівником, і ви прийняли Мене; Був нагий, і ви одягнули Мене; був хворий, і ви відвідали Мене; в темниці був, і ви прийшли до Мене.

Тоді праведники скажуть Йому у відповідь: Господи, коли ми бачили Тебе голодним, і нагодували? або спраглим, і напоїли? коли ми бачили Тебе мандрівником і прийняли? або нагим, і одягли? коли ми бачили Тебе хворим, або у в’язниці, і прийшли до Тебе? І Цар скаже їм у відповідь: істинно кажу вам: так як ви зробили одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.

Тоді скаже й тим, хто ліворуч: ІДІТЬ від Мене, прокляті, у вогонь вічний, уготований дияволу і ангелам його: Бо я голодував, і ви не дали мені їсти; жадав, і ви не напоїли Мене; був мандрівником, і не прийняли Мене; був нагий і не зодягли ви Мене, слабий і в в’язниці і не відвідали Мене.

Тоді і вони скажуть Йому у відповідь: Господи, коли ми бачили Тебе голодним, або спраглим, або мандрівником, чи нагого, чи недужого, чи в в’язниці і не послужили Тобі? Тоді скаже їм у відповідь: істинно кажу вам: так як ви не зробили цього одному з менших, то не зробили Мені».

Після того, як він прочитав це, подивився на мирян і розповів їм усім, що він випробував їх вранці…

Багато хто почав плакати, і багато голів були схилені – в соромі і молитві, тоді він сказав: “Сьогодні я бачу збори людей, а не церкву…

У світі досить людей – звичайних обивателів, але недостатньо це для учнів Христа… Коли ви нарешті зважитеся стати учнями? “Бо багато званих, багато хрещених, але мало ОБРАНИХ, справжніх християн!

Бути християнином – це більше, ніж те, що ви думаєте. Це те, чим ви живете і ділитеся з іншими!

Якщо людина не шкодує людей, які потрапили в біду, то проходить повз байдужо. Якщо він завжди егоїстичний, думає тільки про себе.

Якщо людина не вибачає борги своїм ближнім. Якщо людина нахабна, грубіян і лихослівник, заздрить своїм ближнім. Якщо людина недобра до своїх ближніх, судить і звинувачує людей.

Якщо людина зарозуміла зневажає і принижує інших людей. Якщо людина дурить інших людей. Ця людина далека від Христа і не може називатися ХРИСТИЯНИНОМ!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page