fbpx
гороскоп
Один знак у вересні-2022 буде на коні у бізнесі й особистих стосунках, а інший скотиться у прірву халеп – потрібно буде перечекати і не робити жодних дій. А в цього буде багато пророчих снів. Бонус – порада всім на вересень

Гороскоп для кожного знаку Зодіака на вересень 2022 року для вас склала таролог, якій довіряють тисячі – Анжела Перл.

Овен

Овни будуть на коні у вересні-2022. Буде багато рухів уперед. Це може бути як подорож або переїзд, так і просування у справах: бізнесі або стосунках.

Плани реалізовуватимуться, навіть незважаючи на ретроградний Меркурій, який розпочнеться з 10 вересня та завершиться 2 жовтня.

Сприятливо у вересні займатися ремонтом, робити покупки для дому. Наприкінці місяця може сильно відчуватися втома та відповідальність, але в результаті все пройде чудово.

Щоб легше пройти цей шлях – не забувай просити допомоги у близьких!

Телець

У вересні деякі Тельці отримають пропозицію руки та серця, а можливо, і відгуляють весілля. Є велика ймовірність купівлі нової нерухомості чи зміни місця проживання. Тільки, будь ласка, не підписуй важливих документів у період з 10 вересня до 2 жовтня, оскільки можна розчаруватися.

З середини місяця на представників даного знака чекає радісна подія, пов’язана з сім’єю. Можлива новина про поповнення в родині.

Близнюки

У перший місяць осені Близнюки переключаться із зовнішньої метушні на свій внутрішній світ. У цей період представникам даного знака важливо заглибитись у себе, побути на самоті.

На одинці з самим собою тобі буде комфортніше, ніж з ким-небудь. Посилиться бажання до домашніх справ, облаштування будинку та побуту. Стане важливим все, що пов’язане з батьками, нерухомістю, своєю сім’єю, укладом повсякденного життя.

Рак

Раки можуть досягти успіху в тому, про що таємно мріяли, чого прагнули. Якщо не афішувати свої цілі та устремління, є можливість досягти більшого. Так що тримай все в секреті!

Вдало будуть складатися побутові та домашні справи. Дрібні перестановки, переробки, прибирання, наведення порядку – все буде легко і швидко.

Лев

До здійснення бажання рукою подати! Зберігай позитивність думок, щоб притягнути найсприятливіший результат. Почни діяти. Продовжуйте послідовно робити кроки, які ведуть до реалізації бажань.

Будь обережний з оточуючими людьми. Не вір на слово, перевіряй. І, будь ласка, не підписуй важливих документів у період з 10 серпня до 2 жовтня.

Діва

«Просування у справах та реалізація. А ще приємна та захоплююча поїздка!» – ось що чекає Дів у вересні. З середини місяця може з’явитися нове джерело доходів, а також ціль чи дорога, куди рухатися далі.

Можливі радісні новини від дітей. Здоров’я буде міцним!

Терези

У вересні Терезам натхнення подарує естетика та краса. Сприятливо займатися творчістю, смачно їсти та насолоджуватися життям. Саме від цих позитивних справ з’явиться багато сил та енергії для реалізації заповітних мрій.

Буде період, коли потрібно буде перечекати і не робити жодних дій. Після цього стане зрозуміло, куди рухатись далі. У плані фінансів місяць також буде напрочуд успішним.

Скорпіон

Важливо дотримуватись рівноваги у фінансах. Намагайся витрачати не більше, ніж ти заробляєш. Також слід дотримуватися балансу і у взаєминах.

Перестань шукати причини невдач та сфокусуйся на рішеннях. Говори правду собі та іншим. Вирішити проблеми допоможе інтуїція.

Стрілець

У першій половині місяця буде багато свят та радісних зустрічей. Можливо, це пов’язано з народженням дитини чи весіллям рідних людей.

Цей місяць розкриє у Стрільці езотеричні здібності. Буде багато пророчих снів. Важливо дослухатися до своєї інтуїції. Також сприятливо у вересні розпочати вивчати іноземну мову.

Козеріг

Для Козерогів у вересні відчиняться двері у світле майбутнє. Справи будуть даватися легко, якщо рухатися планомірно і розмірено. Сприятливо розпочинати навчання.

Плани, пов’язані з сім’єю, реалізуються найкращим чином. Буде багато романтики та приємних сюрпризів від коханої людини. Здоров’я не підведе!

Водолій

Практично весь місяць Водолії будуть у піднесеному настрої! Можливі приємні новини, пов’язані із дітьми.

Справи просуватимуться легко, а фінанси буквально тектимуть рікою. Щоправда, грошами варто розпоряджатися розумно, оскільки можливі непередбачені витрати чи невеликі поїздки.

Риби

Справи просуватимуться дуже успішно, але варто бути готовими до справедливої ​​конкуренції з боку колег.

Можлива подорож за кордон до моря.

Порада всім на вересень:

Щоб самопочуття не підвело, важливо переглянути тип харчування. Це підніме рівень енергії, зміцнить здоров’я, підвищить ясність мислення та посилить здібності. Включай у раціон більше овочів, фруктів, бобових та горіхів!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page