fbpx
гороскоп
Ох і наламаєте ви дров: про що попереджають Зорі кожен знак Зодіаку на неділю, 30 жовтня 2022 року! Необдумані кроки можуть призвести до халепи, з якої вибратися буде дуже не просто!

Ох і наламаєте ви дров: про що попереджають Зорі кожен знак Зодіаку на неділю, 30 жовтня 2022 року! Необдумані кроки можуть призвести до халепи, з якої вибратися буде дуже не просто!

Читайте актуальний гороскоп на неділю, 30 жовтня 2022 року. Що ж зірки приготували саме для вашого знаку Зодіаку.

Ці поради астроекспертів можуть врятувати вас від неприємної ситуації!

Овен

Сьогодні поведінка Овна багато в чому залежить від того, як будуть розвиватися події. Зорі наділяють його запасами прихованої енергії, проте звільнитися ця енергія здатна лише в авральному режимі. Тому якщо сьогоднішній день не поставить перед Овном ніяких надзавдань, типу авралу на роботі або порятунку світу, в його гороскопі будуть переважати апатія і лінь.

Телець

Сьогодні в житті Тельця можливі будь-які випадковості, в тому числі і такі, які припадуть Тельцю не до душі. Запізнення, згоріла яєчня, стрілка на колготках, якась суперечка… Все це і багато іншого може очікувати Тельця в цей непередбачуваний день. Щоб звести непорозуміння до мінімуму, зорі гороскопу радять Тельцю менше витати в хмарах і зосередитися на тому, що його оточує.

Близнюки

Сьогодні зорі гороскопу радять Близнюкам зануритися у фантастичний світ віртуальної реальності! Щоб почати подорож в Матрицю, Близнюкам достатньо відкрити цікаву книгу або купити квиток на фільм. Яскрава уява, якою наділяє Близнюків сьогоднішній день, зробить все інше: Близнюки отримають справжнє задоволення, споглядаючи неіснуючі, але такі реальні, світи.

Рак

Сьогодні зорі гороскопу не радять Раку братися за будь-які справи, де він змушений покладатися на інших, свідомо чи мимоволі навколишні здатні його підвести. Це стосується будь-яких завдань і питань, які Раку сьогодні доведеться вирішувати, чи то робочі або особисті.

Лев

Сьогодні Лев ризикує стати об’єктом нападок і причіпок з боку оточуючих. Це стосується далеких знайомих і колег, однак не виключено, що навіть від коханої людини або найкращих друзів Леву сьогодні доведеться вислухати свою порцію критики. Можливо, хтось з оточуючих буде незадоволений його словами, зовнішнім виглядом або продуктивністю роботи.

Діва

Сьогодні день для Діви обіцяє бути дуже вдалим: вона буде без зусиль знаходити спільну мову з оточуючими, і їй варто скористатися цим в своїх інтересах. Можливо, Діва давно хотіла поговорити з кимось щиро або запропонувати якусь ідею: якщо так, то кращого моменту для того, щоб це зробити, годі й шукати.

Терези

Сьогодні поганою рисою в гороскопі Терезів може стати нестача впевненості в собі і нескінченні коливання. Через такий настрій Терезам сьогодні буде складно прийняти будь-яке рішення, навіть якщо від них буде потрібно всього лише вибрати одну сукню з двох.

Скорпіон

Сьогодні ситуація може змусити Скорпіона відмовитися від якихось своїх планів. Може йтися про що завгодно: про плани на вечір, на відпустку, на побачення, на ремонт… Якщо це станеться, зорі гороскопу радять Скорпіону змиритися. Поступившись чимось сьогодні, Скорпіон не пошкодує: з часом це може наблизити його до мети і забезпечити успіх.

Стрілець

Сьогодні в гороскопі Стрільця буде переважати внутрішня рівновага і бажання поділитися з оточуючими своїм позитивом. Завдяки цьому, Стрілець буде схильний проявляти підвищену турботу про тих, хто з ним поруч. Сьогодні він може взяти когось під свою опіку, допомогти справою або дружньою порадою, вислухати.

Козоріг

Сьогодні Козоріг може з подивом виявити, що оточуючі намагаються таємно або явно маніпулювати ним! Друзі, колеги і навіть кохана людина навряд чи упустять можливість трохи покомандувати Козерогом, нехай навіть з благих спонукань. Самому ж Козерогові буде важче звичайного опиратися впливу ззовні.

Водолій

Сьогодні день буде схиляти Водолія до бурхливої діяльності, але йому треба стримуватися, щоб не наламати дров! Саме сьогодні Водолію найлегше впасти в оману і зробити яку-небудь прикру помилку. Більш того, через свою неуважність Водолій може помилитися навіть на порожньому місці.

Риби

Зорі гороскопу радять Рибам присвятити якомога більше часу собі і всьому, що їм подобається, будь то хобі, фітнес, спа-салон, їжа або шопінг. День обіцяє порадувати Риб приємною атмосферою, дозволяючи відчути гармонію зі світом і собою. А от в оточенні великої кількості людей Риби будуть відчувати себе не в своїй тарілці.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page