fbpx

Коли хлопчикам було два місяці, ми організували хрестини. Ми вперше зібрали в домі таку велику кількість гостей. Були і родичі і друзі, і навіть деякі співробітники Володі. Все йшло до завершення, як через відчинене вікно я почула “веселий” голос чоловіка. Того ж дня я зібрала всі речі і виїхала

У свої тридцять років я була розлученою жінкою з двома дітьми на руках. Спочатку після розлучення було дуже важко. Я сама тягла все на собі, адже колишній чоловік ні копійки не давав.

А без досвіду та відповідної освіти мене не брали на високооплачувану роботу. Доводилося братися за будь-які підробітки, аби діти були ситі та одягнені.

Незважаючи на те, що я дуже змарніла та схудла, за мною почав доглядати Володя. Він був старший за мене, але різниця у віці мене зовсім не бентежила. Тим більше, він був дуже рішучим – уже за місяць попросив моєї руки.

Я погодилася. Я розуміла, що у моєму становищі не можна перебирати кандидатами. Та й дітям потрібна чоловіча увага. Не всі погодяться брати за дружину жінку з двома дітьми, ось тому я й погодилася.

Володя просив мене кинути роботу та зайнятися господарством. Я не хотіла, адже згадувала свій перший досвід – колишній чоловік також робив все для того, щоб я сиділа вдома.

Та коли я зрозуміла, що чекаю дитину, довелося йому поступитися. Я сподівалася на чоловіка і розслабилася. Володя, загалом, заробляв добре, тому нам на життя вистачало. А ще він приділяв увагу моїм дітям і допомагав по дому. Ідеальний сім’янин, чи не так?

Коли я пішла на плановий огляд, то ледь встояла на ногах. Лікар повідомив, що я виношую двійнят. Але нічого. Дев’ять місяців минули спокійно. Та й в день “Х” все було без проблем.

Через пару місяців після появи на світ наших синів, ми вирішили зібрати родичів та друзів на хрестини. Щоб хоч трішки мати “вільні руки” і приділити час рідним я домовилася про няньку для дітей.

Поки няня доглядала дітей, я вирішила поговорити зі своєю подругою. Ми давно не бачилися, оскільки самі розумієте, діти займають дуже багато часу.

І тут я почула за вікном голос свого чоловіка. Він розмовляв із друзями на сходинках будинку, а вікно в кімнату було відчинене. Потрібно уточнити, що Володя вже був “веселий”.

– Ну, Володю, ти тепер багатодітний татусь! – сказав хтось із його знайомих.

– Старші не мої, вони Валентини! – засміявся він.

– Це дрібниці. Зате Валя в тебе неймовірна красуня! Пощастило із дружиною!

– Красуня? Та не сміш мене. Бувають і краще. Сидить удома, не працює, тільки з малечею няньчиться. Раніше вона була гарною, а тепер ваги набрала.

Мені від почутого стало не дуже добре. Я забігла в кімнату і сказала старшій дочці, щоб збирала речі. Я попросила няню поїхати з ними, оскільки сама з чотирма дітьми я б не впоралася.

Подруга, звичайно, просила мене не робити необдуманих вчинків, почекати до завтра, але що ж тут думати, це не та людина, з якою можна крокувати по житті.

На сьогоднішній день я живу в селі у своєї мами. В тісноті та не в образі. Володя кілька разів з’являвся на горизонті і вимолював мене прощення, але я не збираюся ставати на одні і ті ж граблі.

Я все сказала, і моє рішення обговоренню не підлягає.

А як би ви вчинили на моєму місці?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page