fbpx
гороскоп
Ой, ви навіть не уявляєте, яка вдача і везіння спіткають ці три обраних зірками знаки Зодіаку у вихідні 27-28 серпня! Приймайте дари Всесвіту – не прогавте тільки ваш шанс

Ой, ви навіть не уявляєте, яка вдача і везіння спіткають ці три обраних зірками знаки Зодіаку у вихідні 27-28 серпня! Не прогавте тільки ваш шанс, приймайте дари Всесвіту.

Астроексперти виділили три Знаки, яким 27-28 серпня може сильно пощастити.

Лев

Леви весь тиждень викладалися на роботі, багато хто взяв на себе відповідальність за дорогий проект. Вихідні астрологи радять використати для того, аби все ретельно прораховувати і розпланувати. Довіряти своїй інтуїції!

В неділю 28 серпня Левів чекає ну дуже приємна несподіванка від людини, від якої й не очікували.

Стрілець

На вихідних 27 і 29 серпня мабуть не дуже вдасться відпочити, але ви зможете багато чого вирішити, і це підніме ваш авторитет в очах ваших керівників наступного тижня. З понеділка вас чекає підвищення на роботі і фінансове зростання.

Зате у вихідні дуже вірогідне романтичне знайомство з іноземцем чи іноземко. яке стане не тільки приєним, але й багатообіцяючим.

Риби

Представники Риб, які знаходяться в пошуку роботи, з понеділка отримають бізнес-пропозицію. А все тому, що на вихідних ви познайомитеся або зустрінетеся вже зі знайомими потрібними людьми.

А от якщо плануєте оформляти поїздку за кордон, не поспішайте – можуть виникнути непереборні обставини.

Взагалі зірки обіцяють, що ці два дні, суботу й неділю, вас у всьому супроводжуватиме фортуна.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.