fbpx
життєві історії
Оксана нам з Італії нічим не допомагала, ось тому я і вирішила гроші, які вона на пам’ятники батькам перевела, віддати дочці і зятю на автівку. Ну а для чого їм той “шик”? Я за могилками доглядаю, квіти саджу, молюся. Дітям ці гроші більш потрібніші. Але Оксана вже мене замучила дзвінками. Як я маю сказати сестрі, що таких грошей зроду в руках не тримала, і пустила їх в діло. Боюсь, вона мене не зрозуміє

Оксана нам з Італії нічим не допомагала, ось тому я і вирішила гроші, які вона на пам’ятники батькам перевела, віддати дочці і зятю на автівку. Ну а для чого їм той “шик”? Я за могилками доглядаю, квіти саджу, молюся. Дітям ці гроші більш потрібніші. Але Оксана вже мене замучила дзвінками. Як я маю сказати сестрі, що таких грошей зроду в руках не тримала, і пустила їх в діло. Боюсь, вона мене не зрозуміє.

Сестра прекрасно знала, що нам в селі важко живеться, але жодного разу і сто євро з тої Італії не переслала. Ось я і вирішила гроші, які Оксана перевела на пам’ятники батькам і брату, віддати дочці.

Ми з чоловіком виховали двох дітей. Живемо в селі і світа білого не бачимо через ту господарку, але по-іншому ми не витягнемо.

Син одружився і живе в іншій області, а ось дочка вийшла заміж за Петра з сусідньої вулиці.

Зять наш хороший і сім’я гарна. Зі сватами ми часто бачимося, допомагаємо одні одним картоплю, як садити так і копати. Гуртом і веселіше і швидше.

Але єдине, що і ми і свати – живемо доволі бідно і нічим особливо допомогти дітям не можемо.

Живуть молоді в невеличкому будиночку, який зятю перейшов від баби з дідом.

Ми з чоловіком працюємо в селі. Я в школі прибираю, а Вітя мій підмітає біля сільради і займається більше городами і господаркою.

Дочка наша не працює, бо сидить з маленькою дитиною. Зять їздить в охорону в районний центр. Зарплата в Петра не висока, тому коли йому запропонували хорошу роботу в області, ми всі задумалися. Просто там рано треба їхати, а в нас маршрутки з села в такій годині не їхали.

Свати почали говорити нам, щоб ми скинулися і купили їм яку-не-яку, а машину. Петро права має, їздити також навички невеличкі є, а ось грошей на покупку нема, від слова зовсім.

Ось я і вирішила це питання через сестру, яка вже більше п’ятнадцяти років з чоловіком і дітьми живе і працює в Італії.

Наші батьки вже відійшли у інший світ, як і найстарший брат. В Ігоря сім’ї не було, вештався з друзями ось “біленька” його зі світу в 45 років і звела.

Сестра ніколи мені не допомагала, хоча я прекрасно бачу, як вони там шикарно живуть.

Зазвичай раз на рік вона приїжджає і завжди зупиняється в нас, а це батьківський дім.

Так, коли приїжджає, то везе з собою різні продукти і навіть одяг мені чи чоловіку, але на цьому все… гроші вона дала нам десь двічі, на мій ювілей і ще якесь свято було.

Я вважаю, що могла б Оксана бути більш щедрішою, як-не-як, а ми найрідніші їй люди.

І ось цього року сестра приїхала до нас на Великдень. До того довго її не було, бо то була корона і вона не літала. Тепер хоч і також важко залетіла, але якось через Польщу добралася.

Зупинилась Оксана, як завжди, у нас. Разом ми пішли провідати і помолитися до брата і батьків.

Після цього вона сказала, що найближчим часом переведе гроші на пам’ятники для всіх трьох. Це велика сума і я такого собі дозволити не можу, тим більше в наш час.

Оксана навіть почала розглядати варіанти, але я відповіла, що ми самі все організуємо, лиш би були гроші.

Але так сталося, що коли Оксана перевела цю суму, а вона не маленька, я за своє життя таких грошей в руках не тримала, то я вирішила їх віддати дочці. Ну а для чого батькам вже цей шик? Я ходжу, доглядаю, саджу квіти, ставлю лампадки, а найголовніше, молюся за їх душі.

А дочці моїй ці гроші потрібніші, бо як вони з Петром куплять автівку, то він зможе на кращу роботу влаштуватися.

Діти якраз щось собі підбирають, я їх не кваплю, бо то важлива покупка, свати ж також доклалися чим могли.

А ось Оксана вже мене замучила з тої Італії. Все мене питає, чи я вже займаюсь пам’ятниками. Я відтягую скільки можу, але боюсь, як вона прилетить, то мені не поздоровиться.

Ось скажіть мені, люди добрі, хіба ті пам’ятники такі важливі?

І як це пояснити сестрі?

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page