fbpx
життєві історії
Оксана ще спала. Я прокинувся раніше, і пішов на кухню готувати собі сніданок. Чергування у вихідний день, ніхто не відміняв. І тут я зловив себе на думці, що колишня дружина не дозволила б мені стояти біля плити. Я зробив найбільшу помилку в житті, коли покинув її у вже не молодому віці. Від спільних знайомих я дізнався, що колишня зараз живе в Італії

Оксана ще спала. Я прокинувся раніше, і пішов на кухню готувати собі сніданок. Чергування у вихідний день, ніхто не відміняв. І тут я зловив себе на думці, що колишня дружина не дозволила б мені стояти біля плити. Я зробив найбільшу помилку в житті, коли покинув її у вже не молодому віці. Від спільних знайомих я дізнався, що колишня зараз живе в Італії

На Галині я одружився досить рано. Ми тоді ще були студенти. У двадцять років стали батьками. Дружині довелося піти в академічну відпустку, щоб займатися сином. Згодом із Максимом нам допомагали батьки. Працювати влаштувалися до однієї поліклініки. Всі довкола вважали нас ідеальною парою. Тридцять років пролетіли наче день.

У Максима вже своя родина. Поки їхнє маля було зовсім маленьким, вони жили з нами. Але потім переїхали та стали самостійними. З того часу ми з Галиною жили вдвох. Дружина займалася домашніми справами, господарювала, а я багато працював. До хорошого лікаря завжди черга з пацієнтів. Але якось до нас на роботу прийшла Оксана, їй було за тридцять.

Я сам від себе не очікував, але щось змінилося в мені. Думав тільки про Оксану. Дівчина відносилася до мене дуже добре. Між нами почалися якісь дивні стосунки, приховати які було дуже складно. Якось я вирішив, що більше не хочу жити з Галиною.

Розповів дружині все, як є. Вона виявляється навіть не здогадувалася. І подумати не могла ні про що таке. Мені, незважаючи на всю черствість характеру, стало шкода Галину. Адже ми прожили разом багато років.

Добре, що діти стали справжньою підтримкою для неї. Зі мною Галина спілкуватися перестала. Вона навіть з роботи звільнилася. Я розумів, що вчинив дуже не гарно по відношенню до рідної людини і завдав їй багато клопоту. Після цього зі мною перестав спілкуватися син.

Тоді я не дуже переживав через це, оскільки весь час думав про свою нову кохану. Я насолоджувався нашим романом і не думав ні про що. Дивно, чому я, дорослий, досвідчений чоловік, лікар, одразу не зрозумів, що все це швидко пройде?

Незабаром стало зрозуміло, що сімейне життя і домашній затишок Оксану не цікавлять. Вона не з тих жінок, які стоятимуть біля плити. Мої гроші цікавили її більше, ніж я.

Потім у нас з’явились діти. Старшому синові Оксани було 7 років, а нашим лише рік і три роки. Тут я раптом зрозумів, що мені вже 52, а доведеться виростити таких малюків!

Якось вранці я готував сніданок і раптом згадав про Галину. Моя колишня дружина завжди готувала для мене сніданок, прасувала одяг і дбала про мене.

Я раптом зрозумів, що вона все ще гарна, струнка жінка, яку я сильно любив. І тут до мене прийшло усвідомлення, що я припустився великої ​​помилки, коли розлучився з нею!

Сімейне життя з молоденькою красунею виявилося не таким, яким я його собі уявляв. Я розумів, що Оксана проживе і без мене, адже вона вже тричі була одружена. Я став для неї четвертим чоловіком.

Останнім часом у мене з голови не виходять думки про колишню дружину. Як вона зараз живе? Я не бачив її вже понад чотири роки! Хотів поговорити із сином, але він на дзвінки не відповідає. Через спільних знайомих я дізнався, що Галина переїхала до Італії, щоб доглядати якогось пенсіонера. Його син закохався у неї, зробив пропозицію. Тепер вона одружена і щаслива. А я так її хочу повернути!

Чи є у мене шанс?

Фото ілюстративне