fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Політика
Окупований Крим з напівпорожніми пляжами, реаліії життя

У мережі показали промовисті фото з окупованої Російською Федерацією Феодосії, що в Криму, де раніше від туристів не було проходу, особливо в спекотню літню погоду.

Як зазначає видання, на феодосійську залізничну станцію “Айвазовська”, що розташована поруч з береговою лінією, раніше приходили поїзди з різних куточків материкової України і сусідньої Росії.

Читайте також: Економісти попередили про загрозу кризи в Україні: “девальвація і зубожіння”

Зараз же – тільки приміське сполучення.

“Вийшовши з електрички, можна буквально потрапити до моря. Усього в декількох десятках метрів від станції – Другий міський пляж. Щоб туди потрапити, потрібно просто перейти кілька залізничних колій”, – йдеться у публікації.

Зараз же на пляжі відпочивають тільки місцеві – і то користуються лише безкоштовними послугами, адже лежаки стоять без діла, а поруч з порожнім автовокзалом висить банер з написом  “Медведєв – Крим, Путін – Росія”.

Джерело.

Related Post