fbpx

Олег того дня сам приїхав і забрав сина, як і домовлялися. Ми з ним розлучені, тому візити Матвійка з татом у нас на ціну золота. Ввечері, коли він повернувся, ми сіли “почаювати”, а заодно і обговорити їх зустріч. Звісно ж, мене цікавить те, як вони проводять час. Та те, що розказав син, привело мене в лють. Більше я такої помилки не зроблю

Олег того дня сам приїхав і забрав сина, як і домовлялися. Ми з ним розлучені, тому візити Матвійка з татом у нас на ціну золота. Ввечері, коли він повернувся, ми сіли “почаювати”, а заодно і обговорити їх зустріч.

Звісно ж, мене цікавить те, як вони проводять час. Та те, що розказав син, привело мене в лють. Більше я такої помилки не зроблю.

Я не хочу, щоб мій син зустрічався з новою дружиною свого батька. Я йому так і сказала, що не дозволю їм зустрічатися та спілкуватися.

Хоче бачитися з дитиною? Будь ласка! Він має виконувати свої батьківські обов’язки, а не вигулювати нову пасію. Якщо й далі її водитиме з собою на побачення з Матвієм, більше він дитину не побачить, і крапка.

Я розлучена вже 3 роки. Моєму синові 8 років. З колишнім чоловіком дитина спілкується. Аліменти він також платить. Щоправда, копійчані. Зробив собі мінімальну зарплату, щоби не напружуватися. Адже йому є на кого гроші тратити – у нього нове кохання з’явилося.

Але проблема в тому, що син дуже тягнеться до батька. Саме тому мені доводиться підтримувати дружні стосунки із колишнім. Адже він розлучився зі мною, а не з дитиною.

Нещодавно у мого колишнього чоловіка з’явилося нове кохання. Ця його бариня має 10-річну доньку від першого шлюбу. Олег познайомив сина зі своєю жінкою та її донькою, але це мені відразу ж не сподобалося.

Мало того, він представив дівчинку синові як сестричку.

Як я зрозуміла, Матвійко теж не дуже радий такому розкладу. Він йде на побачення з батьком, а там незнайома тітка та дівчинка. Бо бачите, у них сімейні вихідні.

З одного боку, йому цікаво проводити час у компанії. Мачуха цілком приємна, та й дочка у неї майже його ровесниця. Однак Матвійко хоче спілкуватися з татом – йому не вистачає батьківської уваги. Чому він повинен взаємодіяти з чужими людьми?

Читайте також: Як тільки молодша дочка від нас переїхала, я зрозуміла, що не маю для кого жити. Я все своє життя присвятила дітям, і на старість літ залишилася нікому не потрібною. До Михайла в мене почуттів немає. Ось тепер і думаю, а для чого мені такий чоловік

Дитина й так батька майже не бачить. То в Олега якісь інші плани, то вони поїхали кудись, то погано почуваються. Зустрічаються вони в кращому разі раз-два на місяць.

Невже не можна цей час приділити лише синові? Ця нова мадам так боїться за свого нового чоловіка, що не хоче Олега відпускати від себе ні на крок, навіть на зустрічі з сином.

Я вважаю, що це не нормально. Син має бачитися лише з батьком.

А якої ви думки з цього приводу?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page