fbpx
життєві історії
Олег в цей час був на кухні, ми разом вечеряли після важкого трудового дня. І тут дзвінок в двері, і такий, знаєте, наче ми сусідів знизу затопили. Відкрила двері і на порозі побачила бабу Ганю з таким виразом обличчя, ніби весь світ їй щось винен. – Де твій Олег? Він дещо в мене не закінчив. Тому передай, що я вже зачекалася

Олег в цей час був на кухні, ми разом вечеряли після важкого трудового дня. І тут дзвінок в двері, і такий, знаєте, наче ми сусідів знизу затопили. Відкрила двері і на порозі побачила бабу Ганю з таким виразом обличчя, ніби весь світ їй щось винен. – Де твій Олег? Він дещо в мене не закінчив. Тому передай, що я вже зачекалася.

***

На самому початку наших відносин з моїм чоловіком, коли ми вирішили жити разом, я переїхала в його квартиру.

Переїхала я з іншої області, спеціально перевелася по роботі до Олега, бо він зробив мені пропозицію і справа йшла до весілля.

Його квартира знаходиться в спальному районі, тихому, спокійному, дуже затишному місці, на 9 поверсі, тамбур на 2 квартири.

У сусідів живе літня жінка (баба Ганя) з онуком 27 років, іноді до них приїжджає її донька, але це трапляється вкрай рідко і слава Богу, бо кожен її приїзд це пекло для мешканців.

До мого переїзду, баба Ганя часто зверталася до Олега за допомогою по господарству, так як її онук практично не бував удома: прийде з роботи, потім йде до друзів або подруг.

Коли я переїхала, сусідка затіяла ремонт, і знову не обійшлося без мого Олега.

Спочатку прохання були більш-менш нормальними: забити гвоздик, прибити поличку, одного разу він пішов до неї о сьомій вечора, а прийшов весь брудний близько дванадцятої ночі (благо я була в зміні на службі, інакше б я не знаю що б зробила цій сусідці), виявляється вона його заставила демонтувати комору, причому її онук навіть не спробував допомогти, прийшов з роботи, переодягнувся і пішов до друзів.

На наступний день, як тільки вона почула, що Олег повернувся додому, знову почувся дзвінок у двері, Олег вечеряв, я відкрила, дивлюся стоїть: “А де Олег? Хотіла його попросити закінчити комору!”

Я відповіла, що Олег втомився після роботи і допомагати не буде, а для ремонту у неї є онук, і що Олег їй не робоча сила, у нього свої справи і турботи є!

Баба Ганя відмови не очікувала і як почала обурюватися, з вигуками про те, що я тут ніхто, і звати мене ніяк, і якого злого я взагалі сюди приперлася, без мене тут було так добре, а тепер я приїхала права качати!

Чоловік не витримав, вийшов до нас в тамбур, і рівним голосом сказав: “Не питання, я вам зроблю ремонт, коштувати це буде 20 тисяч, за комору і ванну влаштовує? Ні? Тоді до онука всі питання!”, і закрив перед сусідкою двері.

Довго ми ще чули її бурчання про те, як я така недобра хлопця зіпсувала, а був такий чуйний хлопчик…

Тепер вона з нами навіть не вітається, а внучка недавно бачили з шпателем в руках, мабуть, баба все-таки притягла його до роботи!

Фото ілюстративне – blog.nationwide

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page