fbpx

Олена для свого чоловіка ідеальна дружина. Вона весь час “при параді”: з макіяжем і в охайному одязі навіть у вихідний, коли вони весь день дома. Я ж геть інша. На одяг мені шкода гроші тринькати, а Максим мене кохає і без макіяжу. А недавно ми в центр разом зібралися. Подруга приїхала швидше, тому прийшлось підійматись їй до мене. Скільки потім вона мене вичитувала. Виявляється, я все роблю не так

Олена для свого чоловіка ідеальна дружина. Вона весь час “при параді”: з макіяжем і в охайному одязі навіть у вихідний, коли вони весь день дома. Я ж геть інша. На одяг мені шкода гроші тринькати, а Максим мене кохає і без макіяжу. А недавно ми в центр разом зібралися. Подруга приїхала швидше, тому прийшлось підійматись їй до мене. Скільки потім вона мене вичитувала. Виявляється, я все роблю не так.

В мене є давня подруга, вона вже п’ять років в стосунках.

Її чоловік за весь час не бачив її без макіяжу і зачіски, чи в якомусь неохайному одязі.

Олена завжди мала закладені до верху шафи і не рідко бувало таке, що з моди виходили речі, які подруга одягала декілька разів.

Стосовно ж заробітної плати можу сказати, що в нас вона приблизно однакова, єдине, що Олена тратить все на себе, на одяг, а я люблю купувати більше практичні покупки, такі як новий гаджет чи робот-пилосос.

До витрат подруги я не пхалася, все-таки то її життя, але іноді, як би мені це не подобалося, це приносило своєрідну вигляду.

Олена часто віддавала мені непотрібний для неї одяг, щоб зробило мої витрати в цьому аспекті майже мінімальними.

Все було добре, до моменту поки в мене не появилася друга половинка. З Максимом ми познайомилися недавно, але він повністю розділяє мої погляди на життя. І взагалі все так добре, що відчуття ніби ми знаємо один одного все життя.

Ми швидко з’їхалися, а від Олени не переставали поступати поради, як краще себе поводити.

І ось нині ми вирішили з подругою прогулятися в центрі міста. Мені буквально хвилин 10 туди пройтися, а ось Олені треба ще їхати хвилин 30.

Сталося так, що подруга дуже швидко доїхала, адже її підкинули в центр на автівці наші спільні знайомі. Я була ще не зібрана, а Олена вирішила зайти в гості, не стояти ж на дворі.

Подруга застала таку картину, де я сиділа “пoзі креветки” в over size кофті і наносила легкий макіяж. До того ж Максим все це бачив і спокійно собі їв вареники зі сметанкою.

Олена не подала вигляду, що їй щось не подобається, але як тільки ми вийшли, подруга почала мене вичитувати.

Олена зразу почала казати, що так не можна, що не можна наносити макіяж при чоловікові, він має тебе завжди бачити при параді, що не можна бути в незрозумілих кофтах, треба бути завжди в шикарному одязі, і ще багато чого не можна.

Основним її аргументом було, що в неї так і якщо я так не буду робити, то скоро мій Максим мене кине.

Так Олена і пиляла мене весь вечір. На мить склалося враження, ніби нам і не має про що поговорити, окрім того, як вчити мене жити.

А ви що думаєте? На чиєму боці правда? Ви теж так багато тратите на одяг, чи це я одна не така?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page