fbpx
життєві історії
Олена постаралася на славу і продумала кожну деталь до найменшої дрібниці: столи ломилися від різноманітних закусок, а у гостей не було і хвилини, щоб занудьгувати. Але незважаючи на це, всі з нетерпінням чекали головного моменту, коли ж нарешті оголосять стать дитини

У Степана вже була одна дочка, і він дуже хотів синочка. Коли він дізнався, що його дружина Марія чекає дитину, він просто був на 7 небі від щастя. 5 років тому у пари з’явився первісток, тепер же в глибині душі він розраховував на те, що у них буде ще й хлопчик.

Чоловік часто говорив, що йому важко виховувати дівчинку, та й не можна сказати, що він її не любить. Просто його думки були тільки про футбол, риболовлю, походи, перш за все зі своїм сином, якого він навчить ловити рибу і розпалювати багаття.

Степан кожен раз настільки ніжно дивився на живіт своєї коханої, ніби в його голові він вже грає в м’яч і катає на велосипеді майбутнього хлопчика. Коли прийшов момент істини, і настав час дізнатися стать дитини Марія відправилася до лікаря. Коли жінка прийшла додому у неї в руках була записка від лікаря. Як виявилося, вона попросила його написати стать дитини на листочку.

Майбутня породілля вирішила провести невеличкий інтерактив. Вона запропонувала чоловікові зробити вечірку, щоб там, у святковій атмосфері, оголосити всім стать майбутньої дитини. Все, що залишалося зробити Степану – це погодитися, він не хотів засмучувати кохану. Незважаючи на свою згоду, йому хотілося дізнатися, що написано на листочку якомога швидше.

Організатором заходу була сестра Степана. Олені віддали заповітний папірець. На самому святі вона роздасть кожному гостю ліхтарик, колір ліхтарика означатиме стать дитини. Синій – це хлопчик, а відповідно рожевий – це дівчинка.

Ось і настав заповітний день для пари. Степана переповнювало приємне хвилювання, адже за лічені хвилини він розділить з родичами і близькими друзями приємну звістку – у нього таки народиться син. Радість чоловіка затьмарювала лише одна маленька деталь – в цей день поруч з ними не було тільки його батька. Він назавжди зник з життя сім’ї, коли Степан був ще зовсім маленьким.

Олена постаралася на славу і продумала кожну деталь до найменшої дрібниці: столи ломилися від різноманітних закусок, а у гостей не було і хвилини, щоб занудьгувати. Але незважаючи на це, всі з нетерпінням чекали головного моменту, коли ж нарешті оголосять стать дитини.

І так – ось він, момент істини. Олена швиденько пробіглася між гостями і вручила кожному заповітний ліхтарик. “Раз два три!” – сказала дівчина і кімнату наповнило рожеве світло. Під радісні оплески і вигуки, всі рушили вітати щасливих батьків.

Ось тільки обличчя Степана виражало зовсім інші емоції. Йому немов дали ляпас. Світло від ліхтариків перетворився в одну безформну картину, а кожне слово гостей тільки посилювало його роздратування.

Дівчинка? Але як? Він так мріяв, що народиться син. Марія помітила розгублене обличчя улюбленого і почала смикати його за рукав, щоб хоч трохи привести до тями.

Вже за мить, коли чоловік глянув на дружину, він раптово вийшов з кола радісних облич і зник з кімнати. Усередині настала тиша, ніхто і не підозрював, як реагувати на такий вчинок Степана.

Чоловік сів у автомобіль, і поїхав, куди очі дивляться. Його телефон розривався від повідомлень в яких кожен повторював, що він поступає, так як і його батько. Серце стиснулося від болю через образу і розбиту мрію. Ну і нехай. Завтра він повернеться, вибачитися перед дружиною і все повернеться на свої кола. А сьогодні йому потрібно просто побути на самоті.

Степан розумів, що остаточно заплутався у власних почуттях, тому потребував поради від сторонніх людей. З боку все ж видніше. Він розповів цю історію в мережі, де на нього знову накинулися з новими звинуваченнями. Кожен стверджував, що не має значення, народиться у нього хлопчик чи дівчинка. Це все ж його дитина і він не має права ось так від неї відмовлятися.

Ці слова допомогли Степану примиритися з думкою, що він буде батьком двох чарівних дочок. Але в нього не пропадає надія на те, що через декілька років дружина Марія таки подарує йому синочка!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – 4mama

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook