fbpx
життєві історії
Олена з’явилася в квартирі Алли Василівни без приданого, але мало того, ще й перед самим весіллям її на роботі скоротили, тому й без гроша за спиною. – Якщо хочеш щось взяти з холодильника, маєш спитати дозволу у мене або ж у чоловіка. Ти туди нічого не клала, тому – вибачай!, – повчала невістку Алла Василівна, незважаючи на те, що раз в тиждень батьки Олени передавали торби з села: мясо, молоко, сметану, овочі та фрукти

Олена з’явилася в квартирі Алли Василівни без приданого, але мало того, ще й перед самим весіллям її на роботі скоротили, тому й без гроша за спиною. – Якщо хочеш щось взяти з холодильника, маєш спитати дозволу у мене або ж у чоловіка. Ти туди нічого не клала, тому – вибачай!, – повчала невістку Алла Василівна, незважаючи на те, що раз в тиждень батьки Олени передавали торби з села: мясо, молоко, сметану, овочі та фрукти.

***

“У нашій сім’ї так ніхто не робить!” – сказала свекруха і зачинила дверцята холодильника.

Відкривати дверцята холодильника можна лише під час сніданку, обіду, та вечері.

Причому сімейне правило поширювалося тільки на невістку. “Якщо хочеш щось взяти з холодильника, то спочатку запитай у мене або у мого сина, сама там не господарюй” – повчала молоду дружину Алла Василівна.

Чим же так не догодила в новому будинку новоспечена дружина, що холодильник для неї “закрили на замок”? Та всім!

Ну, правда, кому така сподобається – дівчина з села, без приданого, ще й на роботі перед самим весіллям скоротили, тобто грошей зовсім в сім’ю не приносить.

Сидить на шиї сина та його батьків, а хто не працює, той як відомо і не їсть.

Тільки забула свекруха, що раз в два тижні батьки невістки-утриманки привозять їм дари свого господарства: м’ясо, молоко, овочі, мед, домашні варення і соління – все те, чим багаті і допомогти дочці раді.

До того ж, син платить за квартиру і віддає матері частину зарплати на покупку продуктів, але і це не аргумент, ковбаса нині надто дорога…

Дивно, але невістка не стала сперечатися з господинею холодильника, мабуть, зрозуміла, що на таких не ображаються.

Молоді люди купили невеликий холодильник в свою кімнату, але тепер свекруха злиться, що продукти, які привозять свати “йдуть” повз неї.

Ми з невісткою думаємо, яким конем тепер піде Алла Василівна – зажадає плату за користування плитою або воду?

А вам зустрічалися такого роду жінки?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page