fbpx
життєві історії
Ольга Петрівна в той момент була з нами, і відразу почала бурчати, мовляв, ніякого від мене толку, навіть онука народити не можу, ось знайде її Іван нормальну, тоді вони і заживуть. У мене вже нерви не витримали, і я їй відповіла

2 роки тому я вийшла заміж. На даний момент ми накопичуємо гроші на свою квартиру, намагалися в перший рік спільного життя орендувати, але нам ніяк не везло! Те сусіди невгамовні, то діти, які вічно носяться, навіть хлопчик, якому купили електрогітару і він на ній тринькав – був.

Чоловік запропонував жити у своєї мами Ольги Петрівни. У нас з нею і раніше були відносини напружені, але діватися нікуди, я погодилася… Напевно, даремно…

Наше життя перетворилося на пекло! Спочатку свекруха заборонила мені готувати, бо на її думку я погано готую і взагалі, бажаю всю їхню родину отруїти.

Потім я пішла вчитися в автошколу, так Ольга Петрівна швидко всім рознесла що я кудись ходжу по вечорах і встигла завести коханців.

Нещодавно ми сиділи на кухні, і чоловік заговорив про те, що хоче дитину. Я ж хочу спочатку купити квартиру, а вже потім думати про дитину. І сказала Івану про це. Ольга Петрівна в той момент була з нами, і відразу почала бурчати, мовляв, ніякого від мене толку, навіть онука народити не можу, ось знайде її Іван нормальну, тоді вони і заживуть.

У мене вже нерви не витримали, я їй відповіла, в результаті – скандал. Свекруха сказала, що вижене мене скоро зі своєї квартири, щоб я у свого “Коханця” жила. Найприкріше – чоловік нічого не може сказати матері, тобто мене не підтримує. З ним теж через це посварилася.

Як бути, як задобрити свекруха? Я вже втомилася так жити…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – story-house

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook