fbpx
життєві історії
Оля стояла наскрізь мокра і плакала, вона не могла повірити, що Михайло так легко знайшов іншу. Через тиждень знову прийшов Микита і сказав: -Олю, виходь за мене заміж. Обіцяю, я тебе ніколи не скривджу! – Та подумала і погодилася. Вони зіграли пишне весілля і зажили сімейним життям, але Михайла Оля ніяк забути не могла

Оля стояла наскрізь мокра і плакала, вона не могла повірити, що Михайло так легко знайшов іншу, але факт є фактом. Через тиждень знову прийшов Микита і сказав:

Подумай, рідненька, він тебе кинув, він більше не з’явиться, не віриш? На, дивись, дивись уважно! За матеріалами

Крuчав на Олю Микита і показував їй фотографії, на яких стояв улюблений Мiша в обнімку з незнайомою жінкою.

Чотири роки тому Оля познайомилася з Мішею, у них був бурхливий роман, спочатку просто поцілунки і обійми, а коли їм виповнилося 18 років, Оля вперше прокинулася з Мішею, вони дуже сильно любили один одного і ніколи не розлучалися. Відпочивали завжди разом, але втрьох, Міша дуже міцно дружив з Микитою, він на 3 роки старший за них.

Але ось настав момент, коли Мiшу забрали в армію, а через два місяці прийшов Микита, зараз вони стояли під проливним дощем і Микита показував фотографії і все повторював:

-Олю, ну поміркуй сама, він поїхав, знайшов собі жінку, але ж я люблю тебе, дуже сильно люблю, вже давно! Я не говорив про це, тому що Міша мій найкращий друг, але і не можу більше тебе обманювати!

Оля стояла наскрізь мокра і плакала, вона не могла повірити, що Міша так легко знайшов іншу, але факт є фактом. Через тиждень знову прийшов Микита і сказав:

-Олю, виходь за мене заміж, я тобі обіцяю, я тебе ніколи не скривджу!

Оля подумала і погодилася, вони зіграли пишне весілля і зажили сімейним життям, Оля, звичайно, полюбила Микиту, але і Мішу вона ніяк забути не могла, все-таки перша любов, вона просто так не забувається.

Минуло 20 років, син уже зовсім дорослий, але сімейне життя так і тече, Микита дійсно любить Олю, вони майже ні разу не посварилися за 20 років спільного життя. Раптово Олі подзвонила колишня однокласниця і повідомила:

-Олька, привіт, у нас зустріч однокласників , ти прийдеш?

-Звичайно, прийду, ти ще питаєш!

Вечір відбувся в школі, як тільки Оля зайшла в клас, у неї підкосилися ноги, вона побачила Мішу, того Мішу, про якого все ще не забула, якого все ще кожен день згадує. Незабаром однокласники поїхали в кафе, Олю всю розривало, у неї все гоpіло всередині, вона хотіла міцно, міцно пригорнутися до Міші, але не могла собі цього дозволити, вони просто сиділи поруч і спілкувалися на нейтральні теми. Минуло дві години і Оля, добре сn’янiвши, все-таки не витримала, взяла Мішу за руку і запитала у нього:

-Мішка, улюблений мій Мiшкa, як же ти міг так зі мною вчинити? Я ж так сильно тебе любила, та що брехати то? Все ще люблю, а ти мене кинув, ну скажи як?

Читайте також:НАТАЛЯ У БАБУСІ БУЛА ПІЗНЬОЮ, АБСОЛЮТНО НЕСПОДІВАНОЮ ДИТИНОЮ: ВОНА НАPOДИЛА ЇЇ В 38, ВІД МЕХАНІКА ОДРУЖЕНОГО. ДЛЯ СЕБЕ НАPOДИЛА, А ДО ЦЬОГО ДОВГІ РОКИ БEЗПЛIДНОЮ ВВАЖАЛАСЯ, ТОМУ І СІМ’Ї НЕ ВИЙШЛО: БEЗДIТНА КОМУ ПОТРІБНА? НАТАЛЮ БАЛУВАЛА І ЛЮБИЛА, ТІЛЬКИ ОСЬ УПУСТИЛА В ЮНОСТІ, ТА В «ПOДOЛІ ПРИНЕСЛА»

-Оля вибач, але це ти мене кинула! Швидко вискочила заміж за Микитку і зажила щасливо! А ти уявляєш, як мені було важко, це дізнатися, та ще в армії то? Я жити не хотів!

Їх розмова затягнулася на кілька годин, але в підсумку вони змогли з’ясувати, що все це підстроїв Микита, кращий друг. Ті фотографії, які показував Микита, вони з сімейного альбому Михайла, це його двоюрідна сестра, яка переїхала в інше місто, коли Міші виповнилося 13 років і ось в 18 перед армією, вона приїжджала.

Міша з Олею прокинулися разом, вона подала на розлучення, Микита дуже довго це переживав, але все-таки прийняв, він відчував провину перед Мішею і перед Олею. Микита не став перешкоджати їхньому щастю, він залишив все дружині і синові і поїхав в інше місто. Син довго не міг пробачити маму, але все-таки коли він закохався, він зрозумів, що це таке, Міша з Олею так і живуть, недавно у них наpoдилася дочка, а син став відповідальною нянькою для сестрички!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook