fbpx
Політика
Онищенко з’явився і розкрив своє місцезнаходження

Раніше адвокат Онищенко заявив, що його підзахисний скоро повідомить адресу свого місця проживання Генпрокуратурі України.

Народний депутат Олександр Онищенко, який втік з України, заявив, що зараз знаходиться у Великобританії. Про це повідомляє телеканал “112 Україна”.

Читайте також: В УКРАЇНІ БУДУТЬ ОДРУЖУВАТИСЯ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

Нагадаємо, 27 липня генпрокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру народному депутату Олександру Онищенку. Це повідомлення передали захисту і родичам Онищенка 28 липня. Причому сам підозрюваний нещодавно заявляв, що він зайнятий Олімпіадою і не має наміру реагувати на дії НАБУ.

На початку липня Рада зняла недоторканність з депутата Онищенка, а також дала дозвіл на його арешт. Його підозрюють в незаконному привласненні коштів шляхом створення “газової схеми”. За попередніми даними, в результаті викритої схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані від перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства, 1,3 млрд – це неоплачена сума ренти за користування надрами.

Джерело.

facebook