fbpx

Орест натякнув, що на мій ювілей він планує зробити незабутнє свято, і що мені все сподобається. Все було добре до того часу, поки я не знайшла каблучку в оксамитовій коробочці на його полиці в шафі. В мене ступор. Якщо я скажу “так”, то піду проти себе, якщо відмовлю – зроблю Оресту боляче. Я кохаю його, та є одне чималеньке “але”

Орест натякнув, що на мій ювілей він планує зробити незабутнє свято, і що мені все сподобається. Все було добре до того часу, поки я не знайшла каблучку в оксамитовій коробочці на його полиці в шафі. В мене ступор. Якщо я скажу “так”, то піду проти себе, якщо відмовлю – зроблю Оресту боляче. Я кохаю його, та є одне чималеньке “але”

У мене з хлопцем хороші гармонійні стосунки. Ми разом три роки і поки що не виявили один в одному нічого такого, що б нас принципово не влаштовувало. Кажуть, ми дуже підходимо один одному. Але я не хочу виходити заміж, але мій хлопець хоче вже весілля.

Я познайомилася з Орестом шість років тому, він був моїм колегою по роботі кілька місяців. Ми зустрілися в коридорі, привіталися, посміхнулися один одному, і все. Знаю, що колеги його дуже любили, дехто навіть питав, чи є у нього дівчина, дружина чи родина. Мені це було абсолютно все одно, у мене тоді був серйозний знайомий, ми теж планували весілля.

Згодом Орест пішов з нашої компанії, і я зовсім зійшла з розуму. В особистому житті стався великий поворот, за пів року до весілля я зрозуміла, що в житті свого нареченого я не одна. Хоча він обіцяв гори і долини, що все закінчиться, що я одна, але для мене це кінець. Я більше не могла йому довіряти. Він розбив мені серце. Я навіть довго не хотіла бачити хлопця. Коли найгірше минуло, я навіть насолоджувалася своїм самотнім життям без будь-яких зобов’язань.

Через деякий час у однієї зі співробітниць був ювілей. Ми вирішили трішки посидіти в кав’ярні. Попереду вихідні, не було потреби поспішати додому, тож ми вирішили розслабитись.

Раптом поруч зі мною стоїть Орест, він випадково прийшов в цей же заклад з друзями, а коли побачив своїх колишніх колег, приєднався до нас. Це була чудова вечірка. Нам усім це дуже сподобалося. Я вважаю, що Орест – чудова людина. Він подзвонив мені через два дні, ми домовилися про зустріч і почали регулярно зустрічатися.

Вже три роки, як ми разом. Ми любимо один одного, ми поважаємо один одного. У нас спільні інтереси, обоє любимо подорожувати, читати, ходити в театри, на виставки. Я щаслива, що зустрів Ореста. Мені дуже добре з ним. Наші друзі кажуть, що ми ідеальна пара. Можливо, вони праві, ми завжди можемо домовитися, ніхто з нас не просуває свої інтереси та думки за рахунок іншого. Я просто можу уявити, як одного дня постарію з Орестом.

Орест, мабуть, так само. Тільки з тією різницею, що він хотів би зміцнити наші стосунки – ставши на рушничок щастя. Він час від часу підіймає цю тему, а я з гумором зіскакую з неї. Я намагався вийти з дискусії про весілля. Я люблю Ореста, але не хочу виходити заміж.

Можливо, у мене є “блок” від того, що я пережила кілька років тому, я не знаю. Я точно не думаю, що для того, щоб двоє людей були щасливі разом і прожили разом до “кінця”, вони повинні відгуляти весілля. Я просто не бачу цього таким чином. Можливо все змінить той момент, коли я буду носити маля під серцем. Але поки ми цього не плануємо.

Я боюся своєї відповіді та його реакції. Він знає, що я не прихильник шлюбу, але, мабуть, думає, що зможе мене переконати.

За кілька тижнів мені виповниться 30. З лукавою усмішкою Орест сказав мені, що він планує велике свято, але сказав, що це несподіванка, і мені вона має сподобатись. Не маю нічого проти великого свята, люблю веселитися та спілкуватися. Ми з Орестом часто гуляємо і зустрічаємося з друзями.

Але я виявила в його ящику гарненьку бархатисту коробочку. В ній каблучка, маленька, красива, з білим камінчиком. Я підозрювала, що він хоче зробити мені пропозицію. Ймовірно, він зробить це на мій день народження. Взагалі не знаю, чи будуть друзі, сім’я чи тільки ми вдвох? Я зовсім розгублена. Якщо він справді попросить мене вийти за нього заміж, як я маю реагувати? Якщо я кивну, я піду проти себе. Якщо я відкину його, я можу зробити йому боляче, навіть у всіх на очах.

Що робити в такій ситуації?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page