fbpx
гороскоп
Ось і настав цей непростий день – 25 жовтня 2022 року. День сонячного затемнення і випробувань для багатьох з нас. Але є усього три Знаки Зодіаку, яким випало сьогодні щастя не долати труднощі, а навпаки – стати успішними, сильнішими, здоровішими. Цим обранцям астрологи дали свої професійні поради. На вечір чекайте “грошову” звістку

Ось і настав цей непростий день – 25 жовтня 2022 року. День сонячного затемнення і випробувань для багатьох з нас. Але є усього три Знаки Зодіаку, яким випало сьогодні щастя не долати труднощі, а навпаки – стати успішними, сильнішими, здоровішими.

Цим обранцям астрологи дали наступні професійні поради – не нехтуйте рекомендаціями і день пройде

ОВЕН

Швидше, вище, сильніше – девіз не лише олімпійського руху, а й руху життя для Овнів. Народжені під цим вогненним знаком люди практично ніколи не бувають задоволені собою та поточними обставинами і постійно перебувають у стані боротьби та самовдосконалення. Хоча ця звичка підштовхує їх до максимальних здобутків, це також викликає постійні розчарування.

Але вже сьогодні ситуація змінитися – Овни подивляться на себе більш задоволено позитив від результатів своїх дій, відчують прихильність оточуючих і на роботі, і вдома.

25 жовтня подарує вам приплив енергії і натхнення. Ідеї і нові задуми, які сьогодні спадуть вам на думку, неодмінно запишіть: сам Всесвіт підтримає їх втілення в життя.

На вечір чекайте “грошову” звістку. А ще Овнам сьогодні категорично забороняється злитися.

ТЕРЕЗИ

Терези  повинні сьогодні по максимуму дати собі перепочити, навіть працювати і виконувати робочі завдання намагайтеся більш пасивно. Ваш внутрішній стан прагне  відступу та спокою. Дайте собі таку можливість – і до вас прийдуть гармонія і відчуття щастя.

25 жовтня для Терезів сприятливий день, щоб встановити важливі професійні контакти, які можуть просунути вас уперед, особливо у довгостроковій перспективі. Не бійтеся демонструвати свої здібності, сьогодні фортуна – ваш супутник.

Приємний бонус дня – прекрасне самопочуття, але не переїдайте.

КОЗЕРІГ

Народжені під заступництвом Козерога особливо радіють цього дня. Ви легко досягаєте своїх цілей і насолоджуєтеся життям, його швидкою та щасливою течією.

Найпрекрасніше: замість постійних дискусій ви можете розраховувати на багатогранну підтримку на роботі й від рідних, сьогодні вас нарешті почують і підтримають, погодяться з вашою думкою і аргументами.

Ви зможете передихнути і поповнити свої запаси енергії.

На вечір закоханих Козерогів чекають  радісні приємності в особистому житті, стосунках.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.